مهراوه شریفی نیا | خواهر مهراوه شریفی نیا

پز دادن مهراوه شریفی نیا با ماشین میلیاردیش | خواهر جذابش رو دیدین؟ +عکس

عکسی جدید از مهراوه شریفی نیا در کنار خواهرش در فضای مجازی منتشر شده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است

مهراوه شریفی نیا
ویکی گردی:

 مهراوه شریفی‌ نیا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۶۰) بازیگر ایرانی است. مهراوه شریفی نیا فارغ‌تحصیل رشتهٔ موسیقی کلاسیک در دانشگاه هنر تهران است. مهراوه شریفی نیا فعالیت خود را در سال ۱۳۶۸ با بازی در فیلم دزد عروسک‌ها آغاز کرد. مهراوه شریفی نیا برای بازی در نقش کیمیا در مجموعه تلویزیونی کیمیا (۱۳۹۴) به شهرت رسید.

مهراوه شریفی نیا و خواهرش

مهراوه فرزند اول خانواده شریفی‌نیا اسـت. پنج ساله بود کـه خواهرش ملیکا «۲۱ آبان ۶۵» بدنیا آمد و خواهرش ملیکا ۵ سال از او کوچک‌تر اسـت و اوایل سال ١٣٨۶ ازدواج کرد و این در حالی اسـت کـه مهراوه هنوز مجرد اسـت .بازی و چهره او شباهت‌های بسیاری بـه مادرش دارد. در دوران کودکى بسیار خوش‌ اخلاق و خندان بود. از دوازده سالگى پیانو می‌زد.

عکس های عاشقانه بازیگر سریال گیلدخت و همسرش

 بیوگرافی مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا اخیرا در یک مسابقه استعداد یابی جز داوران است .در یکی از قسمتهای این برنامه مهراوه شریفی نیا با بقیه داورها از جمله علیرضا عصار بحثش می شود. مهراوه شریفی نیا در برنامه خندوانه شرکت کرد و در این قسمت به درخواست رامبد جوان به خواهرش زنگ زد و حرف هایی بین آنها رد و بدل شد که در ادامه خواهید دید. مهراوه شریفی نیا اخیرا بسیار کم کار شده است .مهراوه شریفی نیا بر خلاف سایر بازیگران کمتر درگیر شبکه خانگی شده است.

مهراوه شریفی نیا فرزند محمد رضا شریفی نیا است. مهراوه شریفی نیا در یک خانواده هنری متولد شده است .مهراوه شریفی نیا در دبیرستان در رشته ریاضی و فیزیک دیپلم خود را گرفته است و فارغ‌ التحصیل رشته موسیقی از دانشگاه هنر تهران می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر