قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازار امروز | قیمت گوشت گوساله

قیمت جدید گوشت و مرغ اعلام شد | قیمت گوشت گوسفند چند؟

جدیدترین قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ را در این گزارش از سایت ویکی گردی بخوانید.

قیمت گوشت
ویکی گردی:

جدیدترین قیمت گوشت در بازار امروز اعلام شد. مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در خصوص قیمت گوشت گفت: با افزایش کشتار دام، قیمت لاشه دام سبک و سنگین در بازار میدان بهمن نسبت به هفته‌های اخیر کاهش داشته است. به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی اظهار کرد: قیمت گوشت 500 هزار تومانی مورد تایید نیست و کالای لاکچری محسوب می‌شود.

وی افزود: طی هفته‌های گذشته میانگین تولید و کشتار دام سبک روزانه حدود 7300 راس دام بوده که به روزانه 11 هزار رأس دام رسیده‌ایم.

قورمه مرغ مجلسی رو به روش کرمانشاهی بپز + طرز تهیه

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: قیمت لاشه دام سبک حدود 375 هزار تومان بود که در حال حاضر بین 330 تا 335 هزار تومان عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: ملاک ما عمده‌فروشی میدان بهمن است که کالا از آنجا به بازار عرضه می‌شود.

امرالهی تصریح کرد: گوشت گوسفند در میدان بهمن تهران 335 تا 345 هزار تومان است که در قصابی 8 درصد افزایش قیمت خواهد داشت.

وی افزود: کشتار گوساله به 1120 راس رسیده است و قیمت لاشه آن به 205 هزار تومان کاهش یافته است و گوشت چرخ کرده با قیمت 175 هزار تومان عرضه می‌شود، همچنین گوشت مخلوط گوساله 192 هزار تومان و گوشت ران بسته‌بندی با قیمت 220 هزار تومان عرضه می‌شود.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: گوشت گوسفندی 2 کیلویی با قیمت 247 هزار تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود و این گوشت‌ها تازه هستند.

امرالهی عنوان کرد: حدود 700 هزار راس دام سبک و 72 هزار راس دام سنگین در تهران توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور تا آذر ماه خرید حمایتی شده است و در حال حاضر در قالب گوشت منجمد و با قیمت حدود 150 هزار تومان عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: این دام‌ها در زمان خشکسالی از دامدارانی که توان نگهداری از دام را نداشتند خرید حمایتی شده و در حال حاضر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود.

به جای وایتکس از این شوینده ها استفاده کن

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی با بیان این که وزارت جهاد کشاورزی تنظیم بازار گوشت و میوه را به بخش اتحادیه‌ها و تشکل‌ها واگذار کرده است، گفت: پیش از این دولت از 4 ماه مانده به عید به خرید میوه ورود می‌کرد اما امسال با همکاری بخش خصوصی میوه شب عید تهیه و توزیع خواهد شد که این امر از ضرر و زیان دولت جلوگیری کرده است.

وی در رابطه با قیمت مرغ افزود: قیمت مرغ در حال حاضر 63 هزار تومان است و در ورودی میدان بهمن در حال حاضر با قیمت 58 تا 59 هزار تومان خرید و فروش می‌شود و بیش از قیمت 63 هزار تومان تخلف محسوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

  • ناشناس

    یگ جنگ بشه پولدارها فرار میکنند اونموقه همه چی گیر بی پولها میفتاد