قیمت بنزین

قیمت بنزین در سال آینده مشخص شد | یارانه بنزین به چه کسانی تعلق می گیرد؟

جدیدترین جزئیات در خصوص قیمت بنزین در سال 1402 را در ادامه این گزارش از سایت ویکی گردی بخوانید

کارت های بنزین آزاد غیر فعال شدند
ویکی گردی:

قیمت بنزین در ایران طی دو سه روز گذشته بسیار مورد اهمیت واقع شده است. درباره افزایش قیمت بنزین مسئولان در اظهار نظرهای متفاوتی موضع مشخصی در رابطه با کاهش یا افزایش قیمت بنزین اعلام نکرده اند. مهمترین خبر منتشر شده در باره قیمت بنزین قیمت واقعی آن که 20 هزار تومان اعلام شده است. 

یارانه بنزین به چه کسانی می‌رسد؟

ماجرای اختصاص یارانه بنزین به سرپرست خانوارها مدتی پیش در مجلس مطرح شد. بر این اساس قرار شد هر یک از اعضای خانواده 15 لیتر بنزین دریافت کنند. اما در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس، گویا نمایندگان با اجرای این پیشنهاد مخالفت کردند.

یارانه اسفند ماه 1401 واریز شد؟  + جزئیات

پیشنهاد اختصاص یارانه بنزین به سرپرست خانوارها از ابتدا با ابهامات زیادی همراه بود. چراکه جزئیات دقیقی از نحوه تخصیص بنزین ارائه نشد. همچنین در حال حاضر کشور در شرایط ناترازی تولید و مصرف قرار دارد. بنابراین افزودن مصرف‌کنندگان جدید تحت عنوان خانوارهای بدون خودرو تصمیم درستی به نظر نمی‌آمد.

البته عبدالعلی رحیمی مظفری، عضو کمیسیون انرژی مجلس، درباره جزئیات این پیشنهاد به تجارت‌نیوز گفته بود: در صورت تصویب این پیشنهاد دو راه مقابل افراد فاقد خودرو برای استفاده از یارانه بنزین وجود دارد. یا اینکه یارانه بنزین را به صاحبان خودرو بفروشند یا آن را در بورس عرضه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر