وضعیت آب و هوا | وضعیت آب و هوا فردا

وضعیت آب و هوا شنبه ۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ | هواشناسی فردا

در این مطلب از ویکی گردی وضعیت آب و هوا فردا شنبه ۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ مشاهده می کنید. با ما همراه باشید!

وضعیت آب و هوا
ویکی گردی:

پیش بینی وضعیت آب و هوا فردا شنبه ۶ اسفند ماه ۱۴۰۱. کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در خصوص وضعیت آب و هوا فردا اعلام کرد: امروز (جمعه) برخی محورهای استان‌های آذربایجان‌غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل دارای بارش برف و باران در و بعضی محورهای استان‌های مازندران، گیلان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و خراسان جنوبی دارای بارش باران است. جزئیات بیشتر وضعیت آب و هوا را در ادامه بخوانید.

«امیر معصومی» درباره وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری افزود: مسیر رفت و برگشت محور چالوس محدوده سیاه بیشه و در آزادراه کرج- قزوین محدوده پل کردان ترافیک سنگین گزارش شده است.

اولین تصاویر منتشر شده وحشتناک از شدت زلزله تاجیکستان + فیلم

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه‌داد: امروز آزادراه کرج – قزوین و برعکس (حدفاصل پل کردان تا پل هشتگرد)، واقع در استان البرز از ساعت ۶ تا ۱۲ به دلیل انجام عملیات کارگاه جاده‌ای از کیلومتر ۱۴ الی ۲۷ مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین (باند شمالی از پل کردان به محور قدیم و باند جنوبی از پل هشتگرد به محور قدیم) انجام می‌شود.

وی اضافه‌کرد: محور قدیم خرم‌آباد- پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد- پل زال و محور خرم‌آباد- کوهدشت انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر