متولدین هر ماه | ویژگی های متولدین هر ماه | عشق متولدین هر ماه

رمانتیک ترین افراد متولد کدام ماه هستند؟ | میزان عشق متولدین هر ماه

تفاوت در میزان رومانتیک بودن بین افراد، وابسته به شخصیت و تجربه هایشان است و میتوان آن را با توجه به ویژگی متولدین هر ماه تشخیص داد.

متولدین هرماه
ویکی گردی:

اگر میزان عشق متولدین هر ماه را بدانید راحتی می توانید با او سازگاری پیدا کرده و رابطه برقرار کنید. این روز ها همه ما نیاز به فردی داریم که بتوانیم در کنارش عشق را احساس کنیم، زیرا در این دنیای پرهیاهو احساس تنهایی می کنیم؛ اما بعضی از افراد متولدین هر ماه رمانتیک تر و عاشقانه تر از بعضی ماه های دیگر رفتار می کنند. در این مطلب از ویکی گردی با ما همراه باشید تا از میزان رمانتیک بودن متولدین هر ماه با خبر شوید.

اسفند

اسفند ماهی ها به شدت رومانتیک هستند؛ رمانتیکی که کمی احساس بی قراری هم در آن ها وجود دارد. آنها می توانند هر چیزی که در اطراف شماست را به شکل ایده آل در بیاورند. به شدت رویاپرداز هستند.

شخصیت شناسی جالب از روی رنگ رژ لبتان

در دنیای فانتزی خودشان زندگی می کنند و می خواهند با عشق شان بهترین ها را رقم بزنند و یک عشق جاودانه داشته باشند و در نتیجه زندگی کردن با آنها رویایی هست. اسفند ماهی ها دوست دارند از طرف شما نیز اقدامات رمانتیک زیادی ببینند و به این موضوع اهمیت زیادی می دهند.

تیر

تیر ماهی ها از همان دوران بچگی عاشق هستند. آن ها می دانند که عاشق شدن فقط یک بار رخ می دهد. در نتیجه به این احساس اهمیت زیادی می دهند. آنها پارتنر خود را خیلی جدی می گیرند و می خواهند همیشه او را ملاقات کنند و بهترین ها را برایش به وجود بیاورند.

به شدت از او مراقبت می کنند؛ البته مانند اسفند ماهی ها خیلی در دنیای فانتزی و عاشقانه خود سیر نمی کنند اما در واقعیت به شدت رومانتیک هستند.

مهر

مهرماهی ها عاشق چیزهای واقعی در زندگی هستند و می توان آن ها را یک فرد رومانتیک دانست. آنها عاشق مکالمه با عشق، درام های عاشقانه و انجام کارهای پر از شور و رمانتیک هستند و دوست دارند به کسی که به او علاقه دارند، بیش از همیشه نزدیک باشند.

آن ها به دنبال تعادل در هر چیزی می گردند اگر تعادل از دست برود، کمی حال شان خراب می شود. همیشه دوست دارند زندگی خود را رومانتیک و پرشور نگه دارند و شادی را برای طرف مثابل شان به ارمغان بیاورند.

آذر

آذر ماهی ها عاشق حس آزادی هستند و همیشه از محدودیت ها فرار می کنند و باور دارند که افراد رومانتیکی هستند، به شرطی که آزادی کامل و اختیار عمل را به آن ها بدهید؛ مخصوصاً اگر در شروع رابطه قرار گرفته اید.

آن ها شما را با سوپرایز ها، هدایا و کارهای مختلف غافلگیر می کنند و می توانند با کارهای رمانتیکشان قلب تان را بربایند. آن ها دوست دارند همسر خود را راضی نگه دارند و در نتیجه هر کاری برای او می کنند تا شاد و خوشحال باشد.

بزرگترین ترس متولدین هر ماه چیست؟

مرداد

مرداد ماهی ها در نگاه اول افراد جذابی به نظر می رسند. شاید فکر کنید که رمانتیک نیستند اما نیاز دارند که طرف مقابل اطاعت بی چون و چرا از آنها داشته باشد تا آن جنبه رومانتیک از شخصیت خود را به او نشان دهند. مرداد ماهی ها دوست دارند که شو اف کنند؛ بنابراین همه ژست های عاشقانه و رمانتیک را بلدند.

با انجام این کار توجه طرف مقابل را به راحتی جذب می کنند. حتی برای این که در نظر دیگران خیلی خوب باشند، مدام گل می خرند، هدایای گران قیمت به عشق خود می دهند و می خواهند با انجام این کار عشق و عزت نفس خود را نشان دهند.

خرداد

خرداد ماهی ها در موارد نادری کار های رمانتیک انجام می دهند و خیلی به دنبال انجام کارهای رمانتیک نیستند. آن ها می دانند که عشق واقعی باید از درون نشأت بگیرد. گاهی اوقات دیوانه به نظر می رسند و کارهای عجیب و غریب می کنند اما از لحاظ رومانتیک بودن حد وسط محسوب می شوند. آن ها بیشتر روی هدفِ عشق تمرکز می کنند تا این که بخواهند خیلی در میانه راه کارهای خاصی انجام دهند.

شهریور

شهریور ماهی ها رومانتیک هستند، به شرطی که به بحث های مالی نزدیک نشوید. زمانی که صحبت از پول می شود، شهریور ماهی ها کمی از حالت رمانتیک فاصله می گیرند. آن ها دوست دارند که شما بدون هیچ چون و چرایی دوست شان داشته باشید، البته که عاشق قرار های لاکچری هستند و انجام این کار را رومانتیک می دانند اما دوست ندارند که از طرف شما مورد سوء استفاده مالی قرار بگیرند. اگر این مورد را رعایت کنید، می توان گفت نسبتا افراد رمانتیکی هستند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها کمی لجباز هستند و خیلی با کارهای رمانتیک عجین نیستند اما ممکن است به یکباره کار عجیب و غریب کنند و شما را به یک قرار عاشقانه در باران دعوت کنند. آن ها معمولاً دو الی سه بار در سال کار رومانتیک انجام می دهند و این برای شان غیر طبیعی نیست.

ممکن است یک کار بزرگ انجام دهند و چند سال بعد دوباره آن کار را تکرار کنند، مثل دعوت کردن تان به یک رستوران پر از گل که فقط برای شما رزرو شده است ؛ اما معمولاً در زندگی روزانه توجه زیادی به شما دارند و بیشتر عشق خود را زبانی ابراز می کنند.

متولدین کدام ماه به رویاهای خود می رسند

دی

وقتی با دی ماهی ها وارد رابطه می شوید، فکر می کنید که با فردی جدی و خیلی سرسخت ارتباط برقرار کرده اید که هیچ خبری از رمانتیک بازی نیست اما دی ماهی ها درونا افراد رومانتیکی هستند و نمی ترسند که با ابراز کار های عاشقانه شکننده به نظر برسند. آن ها اول می خواهند شما را خوب بشناسند و تمام زوایای شخصیتی تان را بفهمند و بعد اگر به شما اعتماد کردند، بخش رمانتیک شخصیت خود را ابراز کنند و در نتیجه کمی طول می کشد.

بهمن

بهمن ماهی ها خیلی واقع بین هستند اما در مورد انجام کار های رمانتیک از واقعیت فاصله می گیرند. آن ها در مورد عشق کمی فلسفی فکر می کنند و طرفدار موضوعات و فیلم های عاشقانه هستند اما معمولاً خودشان کار خاص عاشقانه ای انجام نمی دهند.

آن ها می دانند که همسرشان نیاز به توجه دارد اما خیلی به خودشان زحمت نمی دهند که این توجه را به او هدیه کنند و از لحاظ رمانتیک بودن نسبتاً سطح پایینی دارند.

فروردین

محبت کردن یا مهربان بودن برای فروردین ماهی ها کمی کار سختی است. آن ها افراد مصمم، با اعتماد به نفس و کمی هم لجباز هستند. برای شان سخت است که بخواهند ترس ها را کنار بگذارند و خیلی راحت ابراز علاقه کنند اما اگر به عمق وجود آن ها بروید، می دانید که مهربان و رومانتیک هستند؛ به شرطی که بتوانند در یک فضای امن این موضوع را برایتان ابراز کنند که در چنین حالتی کار های رمانتیک غیرقابل باوری انجام می دهند.

آبان

آبان ماهی ها به شدت به رابطه رومانتیک خود توجه می کنند و همیشه با تمام وجود در رابطه همراه همسرشان هستند اما کمترین میزان رمانتیک بودن را دارند. آن ها ایده آل گرا بوده و به دنبال رابطه بی عیب و نقص می گردند و از این لحاظ شبیه به اسفند ماهی ها هستند اما با این تفاوت که خودشان خیلی کار رومانتیک انجام نمی دهند و نمی خواهند قدم خاصی بردارند. آن ها خودشان را بیش از هر کس دیگری در این جهان دوست دارند و اگر فردی را پیدا کنند که او را بیشتر از خودشان دوست داشته باشد، آن وقت رومانتیک می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸۸ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • صبا

  من فروردینی ام و حساسم

 • ناشناس

  آبان اصلا ارنجور نیست

 • ساینا

  بد

 • علیرضا

  دروغه😂

 • ناشناس

  اردیبهشت اینجور نی

 • ناشناس

  الان ماهی ها بهترینم

 • ناشناس

  آبان ماهی ها بهترینن

  • مسعود

   به نظر من همش درسته

 • ...

  خرداد ماهی ها بشدت عاشق می‌شدند

 • نسیم

  من یک اسفندی به شدت رمانتیک و احساساتی و رویا پردازم

 • ناشناس

  من فروردین هستم ولی اصلا اینجور نیستم به حرفشون گوش نکنید

 • ناشناس

  من ماه شاهانم ابان ماهی مردانه ترین ماه سال

  • ناشناس

   چجوری ماه آبان مردانه س لابد بقیه ماه ها زنانه س آره 😂😂😂

  • ناشناس

   آقا جدیدا رسیده ماه آبان مردانه و باقی ماه های سال زنانه س 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • آرش

  سلام: من اسفند ماهی ام و همیشه چوب این دل رو میخورم هیچوقت بامن اونجوری که خودم با بقیه رفتار کردم رفتار نشد و بجز یک نفر هیشکی قدر اینهمه محبت رو ندونست همینجا من فداش بشم که بجز قلبک هیشکی نه برام خوب بوده نه باهام خوب بوده 🥺❤️🙏🏾

 • تارا

  من اثلا رمانتیک نیستم خیلی هم جدی ام.دروغ