طرح ناخن | طرح ناخن رنگ سال | طرح ناخن جدید

طرح ناخن 2023 برای خانم های خوش سلیقه و اهل مد | تصاویر برای طرح ناخن به رنگ سال

امسال نیز ترندهای زیبایی برای طرح ناخن 2023 در نظر گرفته شده است که در ادامه به شما معرفی می کنیم. برای آشنایی با زیباترین و جدیدترین ناخن های سال 1402 با ما همراه باشید.

طرح ناخن
ویکی گردی:

طرح ناخن شما علاوه بر تاثیری که بر روی زیبایی ناخن ها و دست های شما دارد، می تواند استایل شما را تکمیل کرده و شما را از دیگران متمایز کند. رنگ لاک و طرح ناخن خود که انتخاب می کنید نشان دهنده روحیه و سلیقه شما هستند. همچنین، می توانید ناخن های خود را با توجه به موقعیت و فصلی که در آن هستید، دیزاین کنید. به عنوان مثال، طرح ناخن نوروزی، طرح ناخن مخصوص ولنتاین، و … از ایده های جذابی هستند که می توانید برای به روز کردن استایل خود از آن ها استفاده کنید. 

علاوه بر این، هر ساله رنگ ها و مدل هایی برای طرح ناخن به دنیای مد معرفی می شود. امسال نیز ترندهای زیبایی برای طرح ناخن 2023 در نظر گرفته شده است که در ادامه به شما معرفی می کنیم. برای آشنایی با زیباترین و جدیدترین ناخن های سال 1402 با ما همراه باشید.

روش های خانگی و طبیعی برای پاک کردن لاک بدون استون+ آموزش

طرح ناخن 2023 برای خانم های خوش سلیقه و اهل مد

رنگ سال 2023 معرفی شد. پنتون مرجع جهانی رنگ سال 2023-1402 را به صورت رسمی Viva Magenta معرفی کرد. قرمزِ پرشین در مجموعه رنگ پنتون؛ برگرفته از خاک قرمز خلیج فارس است. رنگ ویوا مگنتو رنگی قاطع اما غیرزننده است. قرمز کارمینی با رویکرد «مشت در دستکش مخملی» است.

رنگ سال 2023 معرفی شد. پنتون مرجع جهانی رنگ سال 2023-1402 را به صورت رسمی Viva Magenta معرفی کرد.

متولدین هر ماه، چه رنگ لاک ناخنی بزنند؟

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

  • درسا

    مدل ناخناتن عالیههههههه۷ههه