تعطیلی مدارس | تعطیلات

تعطیلی مدارس کنسل شد | همه مدارس کشور از فردا فعال هستند

وزیر آموزش و پرورش گفت: طبق آخرین تصمیم‌گیری‌ها تمام مدارس و مراکز آموزشی اعم از مهدکودک تا دوره متوسطه دوم در سراسر کشور از فردا دایر است.

تعطیلی مدارس
ویکی گردی:

تعطیلی مدارس کنسل شد! وزیر آموزش و پرورش گفت: طبق آخرین تصمیم‌گیری‌ها تمام مدارس و مراکز آموزشی اعم از مهدکودک تا دوره متوسطه دوم در سراسر کشور از فردا دایر است. جزئیات بیشتر کنسل شدن تعطیلی مدارس را در ادامه بخوانید.

به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در بخش خبری تلویزیون درباره چگونگی فعالیت مدارس بیان کرد: با توجه به روند حضوری شدن مدارس از امسال، طی ماه‌های اخیر شاهد تعطیلات پیاپی بودیم که طبق مذاکرات انجام شده با عوامل دخیل در تصمیم‌گیری برای تعطیلات به لطمه زدن این روند به آموزش در مدارس تاکید داشتیم.

شوینده های طبیعی بهتر از وایتکس در خانه تکانی

وی ادامه داد: بر این اساس رئیس جمهور هم دستور دادند تا تعطیلی‌ها کاهش یابد ضمن آنکه شاخص‌های جهانی برای تعطیلی مدارس نشان می‌دهد این روند در کشور درست نیست.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با توجه به این شرایط از فردا مدارس تهران و سایر استان‌های کشور در تمام مقاطع تحصیلی به طور حضوری دایر خواهد بود.

نوری با اشاره به اینکه بارها به این موضوع تاکید کردیم که مدارس آخرین جایی است که تعطیل می‌شود، گفت: باید روند این تعطیلات و آثار منفی را هر چه زودتر جبران کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

 • نوری

  سلامتی بچه مهم تر هسته

 • ناشناس

  امشب مدرسه تعطیل کنید هوا الوده هست تا پایان هفته تعطیل بشه لطفا

 • ناشناس

  بچه هامون دچار افت تحصیلی شدن از بس تعطیله این مدارس . با تعطیل کردن مشکل حل نمیشه ، مدیریت درست میخواد که کشور ما مدیر با تدبیر نداره .

 • ناشناس

  مدارس راکلا تعطیل کنیدبچه هاهمش مریضن خصوصا پیش دبستانی ودبستانی هاچه گناهی کردن که توسرماوالودگی بااین گرونی وکمبوددارو ودرمان بایدبه مدرسه برن به جای حرف زدن فکر چاره باشیدیااینکه مدارسو مجازی کنیدخسته شدیم ازاینهمه بی تدبیری.