رنگ ابرو | رنگ ابرو مناسب پوست صورت

کدام رنگ ابرو به رنگ پوست من میاد؟ | رنگ ابرو هات رو بر اساس رنگ پوستت انتخاب کن

مدل و رنگ ابروهای شما تاثیر زیادی در زیبایی چهره تان دارد. اما نکته ای که وجود دارد این است که باید هنگام انتخاب رنگ ابرو به رنگ پوستتان توجه کنید.

لیفت ابرو
ویکی گردی:

انتخاب رنگ ابرو بر اساس رنگ پوست! طی سالهای اخیر شاهد این هستیم که صنعت مد تمرکز بسیار زیادی روی ابروها داشته است. چرا که رنگ ابرو ، شکل، قوس و دیگر ویژگی های آن تاثیر چشمگیری روی زیبایی چهره دارد، بنابراین می توان گفت انتخاب یک ابروی مناسب و هماهنگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و رعایت بسیاری از اصول آن می تواند زیبایی صورت را دوچندان کند. پس برای اینکه استایل صورت خود را با رعایت سایر فاکتورهای چهره تکمیل کنید لازم است توجه ویژه ای به هماهنگی رنگ ابرو ها نیز داشته باشید.

 با در اختیار گذاشتن مطالبی در این خصوص شما کاربران عزیز را با یک سری قواعد و اصول آشنا می کند تا بتوانید رنگ ابروی خود را با هر رنگ پوستی که دارید هماهنگ کنید. پس با ما همراه باشید.

با این روش تو خونه موها و ابروهات رو رنگ کن!

ترفندهای انتخاب مناسب ترین مدل برای ابرو

گام اولی که برای داشتن یک ابروی مناسب نیاز است تا به بهترین شکل ممکن دیده شود این می باشد که مناسب ترین مدل ابرو را برای خود انتخاب کنید چراکه امکان دارد شما در انتخاب رنگ زیبا و مناسب برای ابروهایتان موفق شده باشید اما به خاطر مناسب نبودن شکل و مدل ابروها، زیبایی رنگ ابروهایتان آنطور که باید دیده نشود، بنابراین قبل از هر چیزی سعی کنید مدل مناسبی برای ابروی خود انتخاب کنید.

اصول انتخاب مناسب ترین رنگ ابرو

پس از اینکه مدل مناسبی برای ابروهای خود پیدا کرده و آن ها را مرتب کردید نوبت به انتخاب رنگ ابرو می رسد که باید به درستی انجام گیرد تا زیبایی چهره تان تکمیل شود. جالب است بدانید که امروزه علاوه بر اینکه می توانید ابروها را رنگ کنید، محصولات آرایشی دیگری نیز با طیف رنگی مناسب و خوب وجود دارد که شما می توانید برای انتخاب بهترین رنگ ابرو از آنها به کار بگیرید.

برای این که بهترین رنگ ابرو را انتخاب کنید بهتر است که با امتحان کردن سایه های مختلف لوازم آرایشی مخصوص ابرو مثل سایه ابرو، مداد ابرو، ریمل ابرو و غیره رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید.

بهترین پیشنهادی که ما می توانیم برای شما بدهیم این است که ابتدا شروع به استفاده از یک رنگ پایه با سایه خاکستری مایل به قهوه ای بکنید. این رنگ معمولاً مناسب افرادی است که دارای رنگ موی تیره ای هستند البته می توان گفت پوستی نیز تناسب خوبی خواهد داشت.

 فوت و فن های رنگ کردن ابرو در خانه + آموزش

اما چنانچه رنگ موی روشنی داشته باشید امکان دارد با این رنگ ابرو جذابیت خاصی به چهره تان بخشیده نشود، بنابراین سعی کنید محصولاتی را استفاده کنید که رنگ روشن تر و نزدیک به رنگ موهایتان دارد.

شما می توانید نتایج مختلفی را از محصولات آرایشی متفاوت بگیرید، به عنوان مثال سایه ابرو یا پودر معمولاً ظاهری ظریف تر روی ابرو ایجاد می کنند در صورتی که ریمل ابرو، مداد ابرو و غیره ظاهر مشخص تر و پر رنگی روی ابروهای شما ایجاد خواهد کرد.

کدام رنگ ابرو به رنگ پوست من میاد؟

با دقت در توضیحات ارائه شده در ادامه ی این بخش به راحتی می توانید رنگ ابروی مناسب پوست خود را تشخیص دهید.

1- رنگ ابرو برای پوست روشن با ته رنگ صورتی

اگر رنگ پوستتان به هنگام خجالت کشیدن به رنگ صورتی یا قرمز در آید این معنی را می دهد که پوستی با ته رنگ صورتی دارید، پس چنانچه پوست روشنی با ته رنگ صورتی دارید رنگ پوست خود را با استفاده از یک رنگ بلوند روشن که کمی به رنگ دودی و خاکستری تمایل دارد و بیش از حد به نارنجی و زرد نمی زند تکمیل کنید. اما چنانچه موهای تیره و پوست روشنی دارید ممکن است رنگ انتخابی شما قهوه ای روشن متمایل به دودی باشد.

 آموزش رنگ کردن مو و ابرو با نسکافه

2- رنگ ابرو برای پوست زیتونی

چنانچه رنگ پوستتان زیتونی است می توانید از رنگ قهوه ای روشن تا متوسط استفاده نمایید. اگر پوست صورتتان به راحتی برنزه می شود و رنگ زیتونی دارد بنابراین از رنگ قهوه ای متوسط استفاده نمایید و مطمئن باشید که رنگ قهوه ای شما در مقابل پوستتان به خوبی خودش را نمایان می کند.

3- رنگ ابرو برای پوست تیره

اگر رنگ پوست تیره ای دارید از یک رنگ قهوه ای مات به کار ببرید، چنانچه پوستتان بیشتر به سیاهی و تیرگی می زند از یک رنگ قهوه ای روشن تا متوسط می توانید استفاده نمایید به این امر مهم دقت کنید که حتماً باید رنگ انتخابی شما یک تا دو درجه از پوستتان روشن تر باشد چرا که در این صورت رنگ به خوبی روی صورت شما می نشیند و چهره شما را جذاب تر نشان میدهد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر