رابطه جنسی | ضرر های رابطه جنسی

مضرات رابطه جنسی زیاد و افراطی | دانستنی های مهم رابطه جنسی

کارشناس طب سنتی درباره مضرات افراط در نزدیکی جنسی اظهار کرد: زیاده‌روی در امر رابطه جنسی، مضر و باعث فشار به طبیعت, مانع رشد اعضا و کاهنده قوای بدنی است.

اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی
ویکی گردی:

افراط در رابطه جنسی در مزاج‌های خشک و افراد لاغر عوارضی مانند ضعف قلب، مغز، معده، احشاء، اعصاب و چشم بروز خواهد کرد همچنین در سنین بالا زیاده‌روی در رابطه جنسی بسیار مضر بوده و توصیه می‌شود حتی‌الامکان از آن پرهیز شود. در ادامه جزئیات بیشتر افراط در رابطه جنسی را بخوانید

نشستن طولانی مدت می‌تواند منجر به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود 

این کارشناس طب سنتی تصریح کرد: مردان باید از قرار دادن لپ تاپ بر روی ناحیه شکم خودداری کنند همچنین نشستن طولانی‌مدت مثلا در زمان رانندگی می‌تواند منجر به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود.

رابطه جنسی زیاد خوب است یا نه؟

علوی درباره بیماری‌هایی که در آنها نزدیکی جنسی منع شده است, تصریح کرد: در بیماری‌های شُش, نزله و زکام, درد مفاصل, امراض بلغمی, قولنج روده، فردی که اسهال یا غشی دائم دارد, کسی که اکثر اوقات امراض مغز و سینه داشته باشد, نباید در نزدیکی جنسی افراط کنند.

وی خاطرنشان کرد: در زمان انتشار بیماری‌های واگیر اجتناب از نزدیکی بر همه لازم است, بیشترین ضرر افراط در این امر به مغز, عصب و سینه و ریه می‌رسد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۵ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر