مدل پالتو | مدل پالتو زمستانی

مدل پالتو کتی فوتر جدید با طرح شیک مناسب خانم های چاق + عکس

زمانی که برای انتخاب مدل پالتو به فروشگاه می روید، قبل از اینکه رنگ و طرح پالتو را انتخاب کنید باید بدانید کدام مدل پالتو متناسب با چاقی و لاغری و قد شماست.

پالتو
ویکی گردی:

انتخاب مدل پالتو زنانه یکی از دغدغه‌های اساسی برای خانم‌هاست. اینکه مدل پالتو زمستانی آن‌ها می‌تواند با چه استایل‌هایی ست شود و آیا می‌تواند استایلی شیک برای خانم‌ها بسازد؛ از جمله‌ چالش‌های مهم حین خرید پالتو است.  مدل پالتو کتی فوتر جدید + مدل پالتو کتی شیک و کوتاه چهارخونه موضوع یکی از مطالب سایت ویکی گردی است. امیدواریم که مفید واقع شده و مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از لباسهایی که تیپ و شیک پوشی شما در فصل زمستان را تضمین می کند انتخاب پالتوی مناسب است. پالتو باید طوری انتخاب شود که ظاهر ما را بهتر از قبل نشان دهد چرا که در کل فصل سرد سال قرار است آن را به تن کنیم بنابراین باید به گونه ای انتخاب شود که با فرم بدن ما مناسب باشد.

 پالتو های زمستانی مخصوص خانم های شیک پوش + عکس

همیشه در ظاهر ما موضوعی ناراحت‌کننده وجود دارد که موجب نارضایتی ما می شود مانند لاغری بیش از اندازه و یا اضافه وزن ، که انتخاب لباس مناسب را با مشکلاتی همراه می سازد.در این بخش از دنیای مد نمناک با ما همراه باشید تا با اصول انتخاب پالتوی مناسب با اندام خود آشنا شوید.

کدام مدل پالتو مناسب خانم های چاق است؟

انتخاب درست پالتو شما را خوش اندامتر نشان خواهد داد. اگر خانمی دچار اضافه وزن است می تواند پالتوی خود را متناسب با فرم بدن انتخاب کند تا عیوب موجود در اندام خود را بپوشاند.

بهتر است خانم های چاق از رنگ های تیره برای پالتوی خود استفاده کنند ، چرا که رنگ تیره علاوه بر گرمتر کردن بدن اندام شما را لاغرتر نشان می دهد.

برای خانم های چاق ، چالتو با پارچه های طرح دار انتخاب درست و ایده آلی نمی باشد ، پالتوهای مناسب برای این خانم ها باید حتی الامکان ساده و بدون طرح باشد.

 این پارچه ها برای دوخت یه پالتوی شیک محشره!

برای انتخاب پالتوی بلند و مناسب باید سلیقه شخصی و اندازه قدی خود را در نظر بگیرید.

پالتوی مناسب برای افراد دارای اضافه وزن ، مدل حوله ای و کمربند دار ، با رنگ تیره و آراسته است و بهترین نوع طرح برای پالتو استفاده از پارچه های دارای راه راه عمودی است که شما را لاغر و کشیده‌تر نشان می دهد.

برای پوشاندن برخی از نقایص اندام خود بهتر است از پوشیدن پالتوهای خیلی گشاد و یا خیلی کوتاه خودداری کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر