نوشیدنی | نوشیدنی های بعد از رابطه جنسی

بعد از رابطه جنسی، حتما این نوشیدنی را بخورید | دانستنی های مهم رابطه جنسی

صرف مواد مغذی بسیاری برای بعد از رابطه جنسی توصیه شده است اما مصرف یک نوشیدنی خاص بسیار حائز اهمیت است!

رابطه جنسی
ویکی گردی:

مصرف برخی نوشیدنی ها برای بعد از رابطه زناشویی توصیه شده است! اما مصرف یک نوشیدنی خاص بسیار حائز اهمیت است و نباید مصرف آن بعد از رابطه زناشویی فراموش شود! در ادامه شمارو با این نوشیدنی فوق العاده آشنا میکنیم! 

روان سازی

اگر مشکل خشکی پوست و بدن دارید؛ نوشیدن آب باعث می شود که کم آبی و خشکی برطرف گردد، در نتیجه رابطه زناشویی تان هم دردناک نخواهد بود.

در این مواقع رابطه جنسی داشته باشید

بهبود ارگاسم

با نوشیدن آب نه تنها درد را احساس نمی کنید، بلکه جریان خون بیشتری به اندامِ خصوصی تان می‌ رسد و در نتیجه ارگاسم بهتر و طولانی ‌تری هم خواهید داشت.

افزایش سطح انرژی

نوشیدن آب به اندازه کافی، باعث می شود که احساس انرژی بیشتری داشته باشید و مکانیسم های مختلف بدن تان بهتر انجام گردد و مانع از افت انرژیِ بعد از رابطه زناشویی تان هم خواهد شد.

پاکسازی اندام های بدن

آب به طور طبیعی سموم و آلاینده ها را از بدن خارج می کند. اگر به اندازه کافی آب ننوشید، همه این مواد در بافت های بدن تجمع کرده و می توانند تعادل بیوشیمیایی بدن را مختل کنند و به دنبالِ آن؛ میل جنسی و هورمون های جنسی نیز دچار مشکل خواهند شد و این گونه رابطه زناشویی تان نیز با مشکل مواجه می شود.

 این کارها قبل از رابطه جنسی موجب بیماری می شود!

 

کاهش و بهبود خستگی

بعد از رابطه زناشویی؛ شما به اندازه یک ورزش خیلی سفت و سخت انرژی می سوزانید و در نتیجه با نوشیدن آب می‌ توانید تا حد زیادی از این افت انرژی و خستگی جلوگیری کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۸ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر