تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس استان البرز

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ + جزئیات

آخرین جزئیات از تعطیلی مدارس و دانشگاه ها در روز سه شنبه 13 دی منتشر شد.

تعطیلی مدارس
ویکی گردی:

وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز  فردا سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ به دلیل آلودگی هوا و تداوم آلاینده ها در پایتخت و استان البرز به یک پی ز خبرهای حائز اهمیت تبدیل شده و سوالی است که دانش آموزان و والدین می خواهند بدانند آیا تعطیلی مدارس تهران و البرز فردا سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ قطعی است یا نه نیست یکی از خبرهای مهم و حائز اهمیت برای خانواده ها و دانش آموزان است تعطیلی مدارس است! تکلیف چیست؟

براساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، ضمن دورکاری بخشی از کارمندان در گروه‌های حساس و پرخطر، دانشگاه‌ها و مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی استان‌ تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه غیرحضوری شد.

تمامی ادارات و مدارس این استان 13 دی تعطیل شد!

 

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا ظهر امروز با حضور اعضا برگزار شد.

بر اساس مصوبات این کارگروه، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 13 و 14 دی‌ ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و تمام مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه و دانشگاه‌ها غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

همچنین طبق مصوبات این کارگروه مقرر شد دورکاری کارمندان استان تهران در گروه‌های حساس و پرخطر شامل خانم‌های باردار، کارمندان خانم دارای فرزند زیر6 سال و دبستانی، تمام کارمندان بالای 50 سال، کارمندان دارای بیماری قلبی، ریوی، تنفسی و بیماران دیابتی روماتیسمی، دارای فشار خون بالا و کارمندان سرطانی، به جز شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند طی روزهای 13 و 14 دی ماه اعمال شود.

فعالیت‌های ورزشی در فضاهای باز ممنوع است و طی این دو روز نیز طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می‌شود. مجوز روزانه ورود به محدود طرح ترافیک در این دو روز توسط شهرداری تهران صادر نمی‌شود و از شهروندان تقاضا می‌شود از تردد غیرضروری خودداری کنند./تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر