شب عروسی | نکات مهم شب عروسی

خط قرمزهای عروس و داماد در شب عروسی! | باید و نباید های شب اول ازدواج!

عروس و داماد باید تلاش نمایند تا بهترین ها در شب عروسی برایشان رقم بخورد.

عروس و داماد
ویکی گردی:

شب عروسی مهم ترین شب زندگی هر دختر و پسری است، به همین خاطر عروس و داماد باید تلاش نمایند تا بهترین ها در شب عروسی برایشان رقم بخورد. بسیاری از جوانان قبل از مراسم عروسی به دلیل دوندگی های فراوان کنترل دقیقی بر روی مواد غذایی مصرفیشان ندارند و مراقب غذا خوردن خود نیستند. مصرف برخی مواد غذایی برای عروس و داماد ها مفید و برخی مضرهستند زیرا باعث کاهش انرژی و میل جنسی و... در شب عروسی می شوند.

غذاهایی که در شب عروسی نباید خورده شود

بهتر است به دلایلی که در ادامه به شما خواهیم گفت مواد غذایی زیر را در شب عروسی و روزهای نزدیک به مراسمتان مصرف نکنید.

بایدها و نبایدهای اولین رابطه جنسی

 

نوشیدنی‌های گازدار

بهتر است در شب عروسی و چند روز باقی‌مانده به مراسم عروسی‌تان از خوردن نوشیدنی‌های گازدار مانند نوشابه اجتناب نمایید زیرا موجب ایجاد نفخ و ورم معده می‌شود و می‌تواند در روز عروسی موجب معده درد شدید شما شود.

گوشت قرمز

مصرف گوشت قرمز در شب عروسی به عروس و داماد توصیه نمی‌شود. زیرا دیر هضم و بسیار سنگین است و سبب ایجاد احساس تنبلی و خواب‌آلودگی و کاهش میل جنسی می شود.

غذاهای تند

در روزهای آخر تجردتان و روز عروسی خوردن غذاهای تند اشتباه می باشد زیرا خوردن غذای تند باعث افزایش استرس و سوزش سر دل و سوء هاضمه می‌شود.

فست فود

عروس خانم و آقای داماد نباید در روزهای عروسی که مشغول تدارکات و...برای مراسم هستند، غذاهای ناسالم مانند فست فود مصرف کنند زیرا بعد از خوردن فست فودها بیشتر افراد دچار کمبود شدید انرژی و کاهش میل جنسی می شوند.

کافئین

اگر فکر می کنید با مصرف کافئین می توانید شب عروسی و قبل از آن بیشتر بیدار مانده و به کارهایتان برسید و شاداب تر باشید، در اشتباهید زیرا شما با مصرف بیشتر کافئین دچار تکرر ادرار و از دست رفتن مقدار زیادی از آب بدن می‌شوید و قند خونتان افت خواهد کرد پس سرحال تر نخواهید شد.

حبوبات

بهتر است در روزهای نزدیک به عروسی غذاهای دارای حبوبات نخورید زیرا حبوبات هضم را کند کرده و موجب ایجاد نفخ و باد در شکم می‌شوند.

لذت جنسی با رعایت این موارد در رابطه جنسی

 

روغن‌های محلی

برخی از بزرگترها توصیه می کنند که جوانان برای پر انرژی بودن شب عروسی و روزهای قبل از مراسم از روغن حیوانی استفاده نمایند اما مصرف روغن حیوانی ممکن است باعث ایجاد حس سنگینی در معده‌، دیرهضم شدن غذا و عفونت معده شود و در روز عروسی شمارا به دردسر بیاندازد.

مواد لبنی غنی‌شده به لاکتوز

اگر روز عروسی دیرتان شده و صبحانه نخورده اید، پیشنهاد می کنیم از نوشیدن شیر خودداری کنید البته اگر به لاکتوز یا قند شیر حساسیت دارید. افراد دچار حساسیت به لاکتوز معده‌شان این ماده را هضم نمی‌کندو با خوردن شیر یا مواد لبنی غنی‌شده به لاکتوز دچار اسهال، دل‌پیچه و سروصدای معده می‌شوند.

شیرین‌بیان

مصرف شیرین بیان در روزهای قبل و روز عروسی به عروس و داماد توصیه نمی شود زیرا بر اساس توصیه متخصصان شیرین‌ بیان باعث کاهش میزان تستسترون در بدن و ایجاد سردمزاجی و بی‌میلی در افراد می‌شود.

سیب‌زمینی سرخ‌کرده

سیب‌زمینی سرخ‌کرده حاوی چربی و نمک فراوان است و سبب کاهش سطح تستسترون در بدن و ایجاد بی‌میلی جنسی در افراد می‌شود.

بلغور جو دو سر

بلغور جو دو سر نیز برای عروس و دامادها مفید نیست زیرا به‌شدت باعث کاهش میل جنسی و ایجاد سردمزاجی به‌خصوص در خانم‌ها می‌شود.

خوراکی های ممنوعه قبل از رابطه جنسی!!

 

قرص نعنا

اگر برای خوشبو شدن دهانتان در روز عروسی به فکر خوردن قرص نعنا هستید، باید بدانید نعنا به میزان زیادی باعث کاهش تستسترون در بدن و بی‌میلی جنسی می‌شود.

کلم بروکلی

کلم بروکلی با دارا بودن مواد معدنی خاص منجر به کاهش شدید استروژن در بدن و بی میلی جنسی می شود.

غذا های مناسب روز عروسی

بهتر است روزهای قبل از عروسی و روز عروسی مواد غذایی مفید را در برنامه غذاییتان بگنجانید تا در روز عروسی پر نشاط تر به نظر برسید.

صبحانه مقوی

روزهای قبل از عروسی و روز عروسی هر چقدر مشغله دارید، صبحانه مقوی را فراموش نکنید. حذف کردن صبحانه سبب می شود شما انرژی لازم برای ادامه روز را نداشته باشید پس صبحانه مناسبی مانند تخم مرغ، لقمه کره بادام زمینی، نان و پنیر و گردو و... بخورید تا بتوانید پرانرژی ادامه دهید.

نهار

در روز عروسی هزار کار برای انجام دادن دارید پس ممکن است فرصت دقیق و کافی برای نهار نداشته باشید، بهتر است هرگز ناهار خوردن را فراموش نکنید و برای نهار یک غذای مقوی و سبک استفاده کنید.

میان وعده و میوه

برای حفظ انرژی طی روز و سرحال و پر نشاط ماندن حتما میان وعده های مختلف مانند میوه، آجیل، بادام و... را مصرف کنید.

قبل و بعد از رابطه جنسی چی بخوریم؟ 

آب

کمبود آب در بدن باعث زمخت و خشک شدن پوست می شود پس حتما روزهای قبل از عروسی و روز عروسی روزی 8 لیوان آب بنوشید تا پوست شفافی داشته باشید و انرژیتان هم کافی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر