رابطه جنسی | رابطه جنسی سالم | نکات مهم و تاثیر رنک اتاق در رابطه جنسی

رنگ ها می توانند میل جنسی را کم و زیاد کنند | تاثیر شگفت انگیز رنگ ها بر رابطه جنسی

داشتن یک زندگی خوب و رابطه جنسی با کیفیت و سرشار از عشق و امید آرزوی همه است اما آیا همه می‌توانند به آن دست پیدا کنند؟

رابطه جنسی
ویکی گردی:

کیست که نخواهد رابطه جنسی با کیفیت را تجربه کند چرا که افراد با داشتن رابطه جنسی خوب می‌توانند در بهبود کیفیت زندگی خود تاثیر داشته باشند. اگرچه افراد با هم متفاوتند، اما رنگ معمولا روی همه تاثیر می‌گذارد چنان‌که برخی رنگ‌ها سبب شادی و برخی دیگر اندوه را در فرد بالا می‌برند. داشتن یک زندگی خوب و رابطه جنسی با کیفیت و سرشار از عشق و امید آرزوی همه است اما آیا همه می‌توانند به آن دست پیدا کنند؟  اصلا چه چیزهایی برای آن لازم است؟ شاید برایتان جالب باشد که حتی رنگ‌ها هم می‌توانند در کیفیت زندگی و بالابردن تمایلات رابطه جنسی تاثیرگذارند.

امروز بحث رنگ‌ها اهمیت زیادی پیدا کرده است و در مورد آن پژوهش‌های فراوانی انجام شده چنان‌که روان‌شناسی رنگ‌ها نشان داده است که رنگ می‌تواند تاثیر زیادی بر روحیه فرد بگذارد و بسیاری از مشاوران برای تشخیص برخی از بیماری‌های روانی نقاشی با رنگ‌ها را توصیه می‌کنند و از روی رنگ‌هایی که فرد در نقاشی‌اش استفاده کرده به مشکلات او پی می‌برند.

چرا خانم ها پس از رابطه جنسی کمر درد می گیرند؟

موضوع رنگ به اندازه‌ای مهم است که توجه طراحان داخلی را هم به خود جلب کرده است و همین موضوع سبب شده است تا آن‌ها به استفاده از رنگ‌ها در خانه توجه بیش‌تری نشان دهند.

فرض کنید وارد خانه‌ای می‌شوید که تمام وسایل آن با هم هم‌خوانی دارد و رنگ‌هایی که استفاده شده است شاد و چشم‌نواز است؛ شما مسلما در چنین خانه‌ای احساس بهتری خواهید داشت تا جایی‌که تمامی رنگ‌ها خنثی یا تیره هستند. اگرچه استفاده از رنگ‌های شاد نیاز به جسارت بیش‌تری دارد بنابراین افرادی که از این رنگ‌ها بهره می‌برند نسبت به دیگران دلیرترند و قدرت و جسارت بیش‌تری دارند.

از آن‌جا که در این مطلب هدفمان بیان و نشان‌ دادن تاثیر رنگ‌ها بر زندگی و روابط جنسی است در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

امروز می‌دانیم برای زن‌ها آن‌چه می‌شنوند و برای مردان چیزی‌ که می‌بینند اهمیت دارد اگرچه زنان هم موارد ریز و جزئی‌یی می‌بینند که شاید هرگز مردان توجهی به آن‌ها نکنند. در ادامه تاثیر و خاصیت هر یک از رنگ‌ها در روابط زناشویی را بیان می‌کنیم. با ما همراه باشید:

یکی از رنگ‌هایی که همواره شادابی را به ذهن متبادر می‌کند و تحریک‌کننده و پرانرژیست قرمز است. اگر فکر می‌کنید نسبت به گذشته خود یا همسرتان تمایلات جنسی کمتری از خود نشان می‌دهید بهتر است رنگ قرمز را به یاد آورید و از آن استفاده کنید و از تاثیر آن شگفت‌زده شوید.

اگه این 6 تا علائم رو داری بارداری ولی خبر نداری!

رنگ ها در رابطه جنسی

شما می‌توانید از رنگ قرمز برای روتختی و حتی پرده و لباس خواب هم استفاده کنید. رنگ قرمز در لباس و یا استفاده از رژ قرمز می‌تواند سبب انرژی بیش‌تر شود و جذابیت شما را صدچندان کند.

رنگ قرمز به دلیل فرکانس بالا، تشعشعات زیبایی ساطع می‌کند و شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد. در این میان استفاده از عطر‌های مورد علاقه همسرتان را هم فراموش نکنید. آقایان نسبت به رنگ قرمز حساسیت نشان می‌دهند و تمایلات جنسی آن‌ها بیش‌تر می‌شود.

تاثیر رابطه جنسی در زندگی زناشویی | رابطه جنسی سالم با این روش ها

 

همان‌گونه‌که اشاره کردیم قرمز رنگی محرک است و سبب تحریک زوجین نسبت به هم می‌شود بنابراین علاقه و کشش را میان آن‌ها افزایش می‌دهد بنابراین بر روی کیفیت زندگی آن‌ها تاثیر می‌گذارد و سبب پایداری آن می‌شود.

رنگ ها در رابطه جنسی

رنگ آبی همواره نشان‌ دهنده آرامش بوده است. باید بدانید کسانی‌که خشمگینند را وارد اتاقی به رنگ آبی می‌کنند تا احساس آرامش کنند. اگر شما یا همسرتان خشمگین و تندخو هستید می‌توانید برای داشتن آرامش بیش‌تر به رنگ آبی پناه ببرید.

در اتاق خواب و برای لباستان از این رنگ استفاده کنید و تلاش کنید با کمک آن خشمتان را کنترل کنید. شما می‌توانید در اتاق خوابتان عود روشن یا از عطر‌های آرام‌بخش استفاده کنید. باز هم تاکید می‌کنیم عطر زدن به خود می‌تواند آرامش را به شما و همسرتان هدیه کند. زن و مرد با دیدن این منظره و استشمام بوی خوش، پرخاشگری و عصبانی بودن را فراموش می‌کنند و کشش و تمایل زیبایی به هم پیدا می‌کنند.

نباید های رابطه جنسی | ممنوعیت های رابطه زناشویی

 

باید بدانید فرکانس رنگ آبی آسمانی بسیار پایین است و به همین دلیل هم آرامش و سکون خاصی در افراد به‌وجود می‌آورد.

رنگ ها در رابطه جنسی

رنگ سبز احساس آرامش را در فرد تشدید می‌کند و خستگی و بی‌حوصلگی را از بین می‌برد. پس اگر شما یا همسرتان مدام خسته‌اید و کار و فعالیتان به اندازه‌ای زیاد است که توان و تمایلی برای روابط جنسی ندارید بهتر است اتاق خوابتان را سبز بهاری کرده و خودتان هم از همین رنگ برای لباستان استفاده کنید.

هنگامی‌که محیط اتاق خواب بدین شکل آماده شد، با دیدن رنگ سبز بهاری دگرگونی خاصی در همسرتان به‌وجود می‌آید و با احساسی که در او به‌وجود می‌آید خستگی را فراموش می‌کند و به سمت شما میل و کشش پیدا می‌کند و این‌گونه هر دو به آرامش می‌رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر