معجزه گیاهان آپارتمانی برای درمان افسردگی | درمان افسردگی با گیاهان آپارتمانی

این 5 تا گیاه آپارتمانی از افسردگی نجاتت میدن! + عکس

در این بخش با بهترین گیاهان آپارتمانی برای سلامت روحی آشنا شوید. با سبک زندگی همراه باشید.

گیاهان آپارتمانی
ویکی گردی:

حتی اگر استعدادی در نگهداری و مراقبت از گیاهان آپارتمانی ندارید نیز ناراحت نباشید. مراقبت از این گیاهان آپارتمانی آنقدرها نیز سخت نیست. اگر انگشت شست سبز ندارید زیاد نگران نباشید! مراقبت از بسیاری از بهترین گیاهان آپارتمانی برای سلامتی شما آسان است، بنابراین می توانید از حضور آنها لذت ببرید و از مزایای سلامتی آن بهره مند شوید.

فیکوس

گیاهان آپارتمانی برای سلامت روحی: فیکوس‌ها گیاهان آپارتمانی بسیار خوبی هستند. به طور کلی مراقبت از آن‌ها آسان است و فقط باید هر هفته یا ده روز آبیاری شوند. تحقیقات نشان می‌دهد فیکوس خواص تصفیه کننده هوا دراند. فقط مطمئن شوید که آن‌ها را کاملاً از حیوانات خانگی و کودکان خردسال دور نگه دارید زیرا در هنگام بلع بسیار سمی هستند.

 

سانسوریا

گیاهان آپارتمانی برای سلامت روحی: سانسوریا گیاهی تزئینی است و به نگهداری بسیار کمی نیاز دارند. این گیاهان تنها زمانی نیاز به آبیاری دارند که خاکشان کاملا خشک است. این گیاهان همچنین در هر نوع نوری رشد می‌کنند. سانسوریا به حذف سموم از هوا کمک زیادی می‌کند.

پتوس

گیاهان آپارتمانی برای سلامت روحی: این گیاه آپارتمانی دارای برگ‌هایی به شکل قلب است که ممکن است سبز یا زرد باشند. رشد آن‌ها آسان است و فقط به نور غیر مستقیم خورشید و آبیاری کم نیاز دارند. تحقیقات نشان می‌دهد که این گیاهان می‌توانند سطح ازن داخل خانه را کاهش دهند، که می‌تواند تنفس را آسان‌تر کند و خطر ابتلا به بیماری‌های تنفسی را کاهش دهد.

انواع کاکتوس‌ها

کاکتوس‌ها از مقاوم‌ترین گیاهان هستند که نیازی به آبیاری منظم ندارند. آن‌ها همچنین در اشکال و اندازه‌های مختلفی برای تزئین فضای شما وجود دارند و می‌توانند به تمیز کردن هوا کمک کنند. برخی از کاکتوس‌ها همچنین به رطوبت اتاق کمک می‌کنند.

 

 

 

منبع: سبک زندگی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر