مانتو برای بلندتر دیده شدن قد

مانتوهایی که قدمون رو بلند نشون میدن + عکس

اگه برای بلندتر دیده شدن قدت دوست نداری کفش پاشنه دار بپوشی باید از مانتو برای بلندتر دیده شدن قد تو استایلت استفاده کنی.

file
ویکی گردی:

مانتو برای بلندتر دیده شدن قد چه مدلیه؟  یه سری از مانتو هستن که حالا یا پارچه یا طرحشون باعث می شه تا قد کوته به نظر بیاد. یه سری خانم ها هم هستن که دوست دارن که قدشون بلند تر دیده بشه برای همین می خوام بهتون بگم کدوم مانتو برای بلندتر دیده شدن قد مناسبه. در ادامه با سبم زندکی همراه باشین تا توضیحات کامل در مورد مانتو برای بلندتر دیده شدن قد را بخوانید.

با مانتوتون استایل مونوکروم بسازید

یکی از مهم ترین موضوعاتی که میتونه در قد شما تاثیر بذاره رنگ مانتو هست به همین دلیل باید اون رو طوری انتخاب کنید که در حالت کلی هر کسی که شما رو میبینه یه استایل مونوکوم و یا تک رنگ رو مشاهده کنه. در اصل تک رنگ پوشیدن باعث میشه که شما قد بلند تر و کشیده به نظر بیایید بنابراین در صورتی که قد کوتاه هستید و یا از اندام ریزی برخوردارید باید از تنوع رنگی زیاد توی استایلتون خودداری کنید چون پوشیدن رنگ های متنوع باعث میشه که مرزبندی ایجاد بشه و به دلیل این موضوع حتی قد شما کوتاه تر هم دیده بشه در صورتی که استایل مونوکروم با خطای دید یه خط بصری عمودی ایجاد میکنه که چشم بیننده رو گمراه کرده و شما رو در نظرش قد بلند میاره.

دقت کنید که منظورمون از تک رنگ این نیست که عینا شبیه باشن مثلا میتونید یه رنگ رو در طیف های مختلف اون در استایلتون داشته باشید مثل بنفش روشن و تیره. 

بل64694

مانتوهایی که راه راه عمودی دارن رو بپوشید

یکی از بدترین چیزهایی که میتونه شما رو قد کوتاه نشون بده لباس هایی هست که راه راه های افقی دارن به همین دلیل باید خیلی سرسختانه از پوشیدن اون ها خودداری کنید چون علاوه بر قد روی وزن هم تاثیر دارن و شما رو چاق هم جلوه میدن در حالی که این موضوع در رابطه با راه راه های عمودی کاملا برعکسه و شما میتونید با پوشیدن مانتوهایی که پارچه های این مدلی دارن قدتون رو بلند تر از حدی که هستید نشون بدید. البته که هر چقدر این خط های راه راه باریک تر باشن همون اندازه قد شما بلندتر به نظر میاد و شما حتی در صورتی که مایل باشید یه مقدار لاغر هم دیده بشید میتونید به سراغشون برید.

در اصل خط های عمودی خطای دید ایجاد میکنن و تمرکز رو از روی قد کوتاه و یا چاق بودن شما برمیدارن و در نهایت شما به هدفتون که قد بلند دیده شدنه میرسید. 

مانتوهایی که قد بلند نشونمون میدن

جنس مانتوتون رو هم مدنظر قرار بدید

در صورتی که از اون دسته از افرادی هستید که قدتون اونقدرا بلند نیست  مایل هستید که با تغییر توی سبک پوشش و استایلتون رو خودتون رو قد بلند نشون بدید رسیدن به این موضوع اصلا سخت و پیچیده نیست چرا که تو دو قسمت قبلی گفتیم که چطور میشه بارنگ و طرح مانتو به این منظور برسید حالا در این بخش میخواهیم در خصوص جنس اون بگیم چرا که این مشخصه هم روی ایجاد خطای دید برای قد بلند دیده شدن میتونه تاثیرگذار باشه مثلا باید از پوشیدن اون مانتوهایی که پارچه های زمخت دارن خودداری کنید و به جای اون ها به سراغ پارچه های نرم و نازک و تیره رنگ برید که برای قد بلند دیده شدن شما عالین.

مانتوهایی که قد بلند نشونمون میدن

منبع: شایا نیوز

 

منبع: سبک زندگی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر