طرز تهیه ساندویچ تن ماهی | مواد لازم ساندویچ تن ماهی

ساندویچ تن ماهی گزینه جذاب برای زمانی که شام ندارین!

در این مطلب از سایت سبک زندگی به آموزش طرز تهیه ساندویچ تن ماهی می پردازیم با ما همراه باشید.

ساندویچ-تن-ماهی
ویکی گردی:

ساندویچ تن ماهی یه گزینه عالیه برای زمانیه که وقت کافی برای غذا درست کردن ندارین. ساندویچ تن ماهی یکی از انواع ساندویچ های خوشمزه و پرطرفدار بین المللی است که با مواد بسیار متنوعی درست می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ تن ماهی در ادامه با سبک زندگی همراه باشید.

مواد لازم برای ۳ نفر
کنسرو تن ماهی ۲ عدد
کنسرو مخلوط نخود فرنگی، ذرت و هویج ۱ عدد
سیب زمینی ۲ عدد
خیارشور ۴ عدد
شوید تازه ۱۰۰ گرم
سس مایونز ۵ قاشق غذاخوری
آبلیمو ۲ قاشق غذاخوری
نمک به مقدار کافی

طرز تهیه ساندویچ تن ماهی

مرحله اول

برای تهیه ساندویچ تن ماهی خوشمزه، ابتدای کار یک قابلمه را تا نیمه پر از آب می کنیم، سپس روی حرارت قرار می دهیم. در ادامه کنسرو تن ماهی و کنسرو مخلوط نخود فرنگی، ذرت و هویج را درون قابلمه قرار می دهیم.

مرحله دوم

حالا اجازه می دهیم به مدت ۲۰ دقیقه کنسرو ها به طور کامل بجوشند. در ادامه کنسرو ها را از قابلمه خارج می کنیم، سپس اجازه می دهیم کمی خنک شوند. در ادامه سیب زمینی را می شوییم، سپس درون قابلمه قرار می دهیم.

 

 

 

مرحله سوم

در این مرحله آب را تا حدی که روی سیب زمینی را بگیرد به قابلمه اضافه می کنیم، سپس روی حرارت قرار می دهیم و اجازه می دهیم به مدت ۴۵ دقیقه به طور کامل بپزد. در این حین شوید تازه را می شوییم، سپس آبکش می کنیم.

مرحله چهارم

حالا اجازه می دهیم، آب اضافی شوید خارج شود. در ادامه شوید را روی تخته گوشت به صورت ریز ساطوری می کنیم، سپس درون یک ظرف مناسب می ریزیم. در ادامه سس مایونز، نمک و آبلیمو را به ظرف حاوی شوید اضافه می کنیم.

مرحله پنجم

در این مرحله مواد را با هم خوب مخلوط می کنیم تا ترکیب و یکدست شود. پس از گذشت ۴۵ دقیقه وقتی سیب زمینی به طور کامل پخت آن را از قابلمه خارج می کنیم و اجازه می دهیم کاملا خنک شود، سپس به صورت مکعبی خرد می کنیم.

مرحله ششم

در این مرحله کنسرو مخلوط نخود فرنگی، ذرت و هویج وقتی خنک شد، آن را درون آبکش می ریزیم، سپس اجازه می دهیم آب اضافی شان خارج شود. در ادامه خیارشور را میشوییم، سپس به صورت ریز نگینی خرد می کنیم.

مرحله هفتم

حالا کنسرو مخلوط، سیب زمینی و خیارشور را به مخلوط شوید و سس اضافه می کنیم، سپس مخلوط می کنیم تا مواد یکدست شود. در ادامه کنسرو تن ماهی را از صافی رد می کنیم تا روغن اضافی اش گرفته شود.

مرحله هشتم

در این مرحله تن ماهی را درون ظرف جداگانه می ریزیم و با کمک چنگال گوشت ماهی را از هم جدا می کنیم. در ادامه تن ماهی را به مواد ساندویچ اضافه می کنیم، سپس خوب زیر و رو می کنیم تا تمام مواد به سس آغشته شوند.

مرحله نهم

در نهایت درب ظرف را می گذاریم، سپس اجازه می دهیم به مدت ۱ تا ۲ ساعت در یخچال استراحت کند. در ادامه می توانید مواد ساندویچ تن ماهی را درون نان باگت تازه بریزید، سپس به همراه نوشیدنی میل کنید. نوش جان.

 
 

 

 
 

 

منبع: سبک زندگی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر