طالع بینی ساعت تولد

طالع بینی و رازهای جالب بر اساس ساعت متولد شدن | چه ساعتی به دنیا اومدی؟

آنچه ساعت متولد شدن شما در مورد آینده تان می گوید! چه ساعتی از روز به دنیا آمده اید ؟ از مادرتان سوال کنید و برای دانستن رازهایی هرچند کوچک در این باره با ما همراه شوید.

ساعت کار ادارات
ویکی گردی:

 

رازهایی که ساعت متولد شدن شما در مورد شخصیتتان می گوید

آیا میدانید که یکی از فاکتورهای مربوط به شخصیت شما ساعتی است که در آن زمان متولد شده اید؟ جالب است با ما همراه شوید و بخوانید.

جالب است بدانید بسیاری از رازهای شخصیتی شما با ساعت تولدتان مرتبط می باشد در این بخش است نمناک با اشاره به دوره های زمانی و ساعت آن از ویژگی های شخصی شما بیشتر خواهیم گفت.

هندی ها بر اساس آیین سنتی خود شخصیت افراد را بر اساس زمان و ساعت تولدشان می شناسند و به گفته ی آنها این امر با توجه به حرکت سیارات در آن زمان تشخیص داده می شود.

شخصیت شناسی افراد بر اساس ساعت متولد شدن

افرادی که بین ساعت 6 تا 8 صبح متولد شده اند:

 افراد متولدین بهار در طول زندگی خود حوادث و اتفاقات مرموز خواهند داشت .ذهن آنها با ید مدام در آرامش باشد تا بتوانند زندگی خود را کنترل کنند.اصولاً بین افراد به ولخرجی و دست و دلبازی شهرت دارد و به واسطه این خصوصیت آینده مالی آنها در معرض خطر قرار می گیرد.

افرادی که بین ساعت 8 تا 10 صبح به دنیا آمده اند:

افرادی که در این ساعت از روز به دنیا آمده اند روابط دوستانه اجتماعی خوبی را تجربه می کنند موقعیت مالی آنها تقریباً در وضعیت خوب ثابت می ماند همچنین پول در زندگی آنها نقش مهمی دارد.

هرچند این افراد در طول زندگی خود استرس و نگرانی هایی را هم تجربه خواهند کرد.

افرادی که بین ساعت 10 تا 12 صبح متولد شده اند:

شاید خوش شانس ترین افراد آنهایی باشند که بین ساعت 10 تا 12 صبح متولد می شود این افراد تقریبا در هر مسیری که قدم بر میدارند به موفقیت و هدف خود میرسند در یک جمله زندگی سرشار از موفقیت و افتخار از آن این افراد است.

افرادی که بین ساعت 12 تا 2 ظهر متولد می شوند:

این دسته از افراد زندگی پر تنوعی را خواهند داشت همراه با سفرهای متعددی برای کار یا تفریح. آنها افرادی احاطه شده با شانس و اقبال خوب ذهن خلاق و مایل به پیروی از باورهای دینی هستند.

اصولا این دسته از افراد به دلیل مهربانی و خوش رفتاری شان ستایش می شوند.

افرادی که بین ساعت 2 تا 4 بعد از ظهر متولد می شوند:

افرادی که در این ساعت متولد می شوند رابطه ای مستقیم با امور مالی و پولی خواهند داشت و این رابطه به شغل آنها ختم می شود ، شغل هایی همچون بانکداری ، حسابداری و از این قبیل. به طور کل این گروه از افراد توانایی فوق العاده ای برای مدیریت مالی و پولی خواهند داشت.

افرادی که بین ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر متولد می شوند:

این دسته از افراد زندگی خود را از مسئولیت ها و مسائل مهم پر خواهند کرد . زندگی آنها بعد از ازدواج قدرت بیشتری در زمینه پیشرفت خواهد داشت.اصولا انتخاب افراد حرفه ای برای ارتباط شیوه ی موثر آنها در موفقیت است.

افرادی که بین ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر به دنیا می آیند:

افرادی که بین ساعات غروب تا اوایل شب متولد می شوند اصولا در زندگی خود به اطرافیان و اعضای خانواده شان وابسته خواهند بود و به طور کلی با کمک آنها به اهدافشان خواهند رسید. برای این دسته از افراد زندگی اجتماعی اولویت اول و زندگی خانوادگی اولیت دوم خواهد بود.

افرادی که بین ساعت 8 تا 10 شب متولد می شوند:

این افراد خلاقیت ذهنی بالایی دارند ، جزو با استعدادترین و توانمند ترین های جامعه خواهند بود . کسانی که در این ساعت شب به دنیا می آیند همیشه انگیزه و امید موفقیت درشان موج می زند و در هر زمینه شغلی که وارد می شوند صاحب منسب خواهند بود.

افرادی که بین ساعت 10 تا 12 شب متولد می شوند:

بر اساس طالع بینی های هندی این گروه از افراد در آینده شغل هایی در زمینه املاک و مستقلات خواهند داشت. بی مسئولیتی یکی از خصوصیات منفی است که شکست و موفقیت را با هم به زندگی آنها راه خواهد داد.

افرادی که بین ساعت 12 شب تا 2 صبح به دنیا می آیند:

این افراد متفکر و ماجراجو هستند ، اصولا مسافرت زیاد در طول زندگی خود تجربه می کنند و لذت آنها در این راه به دست می آید.

افرادی که در این طول زمانی متولد می شوند با رسانه ها بیشتر مرتبط خواهند بود به خصوص از لحاظ شغلی.

افرادی که بین ساعت 2 تا 4 صبح متولد می شوند:

این دسته از افراد در زمینه صنعت تغذیه و آشپزی و خلاصه هر آنچه که به مواد غذایی وخوراکی مرتبط باشد موفق خواهند بود و شغل مناسب روحیات آنها در همین زمینه خواهد بود.

موقعیت خانوادگی و مالی این گروه در شرایط خوبی خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر