غزل بدیعی در مراسم رضا داوودنژاد | خانواده رضا داوودنژاد در مراسم تشییع پیکرش

حال و روز دردناک همسر و پدر رضا داوودنژاد در مراسم تشییع پیکرش! + ویدیو و تصاویر

مراسم تشییع رضا داوودنژاد در خانه سینما امروز برگزار شد. در این عکس ها حضور خانواده او و هنرمندان مشهور را می بینید.

رضا داوودنژاد
ویکی گردی:

مراسم تشییع پیکر زنده یاد رضا داوودنژاد امروز شنبه ۱۸ فروردین ماه از مقابل خانه سینما برگزار شد. خانواده و جمعی از هنرمندان در مراسم مرحوم رضا داوودنژاد حضور داشتند. در ادامه تصاویر و ویدیوهایی را از خانواده رضا داوودنژاد ببینید.

این مراسم با اجرای کامران ملکی آغاز شد که وی در ابتدا بیان کرد: رضا از تبار خانواده بود اگر بخواهیم خانواده را در سینما مثال بزنیم او از تبار خانواده بود. خانواده امروز درباره رضا صحبت می کنند و امیدواریم امروز مراسمی در شان او داشته باشیم.

ویدیو غزل بدیعی همسر رضا داوودنژاد

ویدیو پدر رضا داوودنژاد در مراسم پسرش

شاهرخ بدیعی پدر همسر رضا داوودنژاد به عنوان آغازگر مراسم در سخنانی گفت: برای من داغدار اگرچه سخت اما مایه مباهات است که در چنین جمعی در کنار یاران یکدل سخن بگویم. سوگ نامه ام درباره هنرمندی ارجمند، دامادی پرمهر همچون فرزند، همسری پرمهر است. توانم اندک است و بغض و اندوه گلویم را می فشارد. درباره جان جانان سخن گفتن راحت است چون مردم او را با چهره همیشه خندانش حتی در روزهای بیماری می شناختند و می ستودند و البته سخت است چون در صورت با صداقتش کرامت و نگاهی پر از مهر و عشق به زندگی و همیاری جا گرفته بود که نمی شود در چنین مجالی از آن درگذشت.

رضا داوودنژاد

بدیعی اضافه کرد: اسطوره زندگی او پدر بود و عشق پایدارش تا دم پرواز به همسرش غزل. در طول ۱۵ سال همبستگی اش با ما حتی یک بار خشمش را ندیدیم و برای همه ما یاوری بی منت و یاری رسانی ارزشمند بود و در مقابل سختی های زندگی سر خم نمی کرد.

وی در پایان سخنانش از حضار درخواست کرد به احترام زنده یاد داوودنژاد بایستند و یک دقیقه سکوت کنند.

 

رضا داوودنژاد

پژمان بازغی رییس انجمن بازیگران سینمای ایران در ادامه در سخنانی عنوان کرد: به خانواده داوودنژاد عزیز و خانواده بدیعی تسلیت عرض می‌کنم. از روزی که خبر را شنیدم فکر می کنم چه موضوعی پیدا کنم برای صحبت اما چیزی بیش از این‌ها که گفته شد، نیست. رضا عاشق زندگی بود و شیرین بود و چه حیف که برای او از فعل بودن استفاده می‌کنیم.

رضا داوودنژاد

سپس علیرضا داوودنژاد در پشت تریبون قرار گرفت و به پیامک خود با رضا داوودنژاد اشاره و بیان کرد: همه فکر می کنند تو برای من و زهرا برادر و فرزند مامان و بابا بودی اما تو حتی برای بابا هم مثل بابا بودی و بهت می گفتم بابا.

رضا داوودنژاد

او درحالی که اشک می ریخت و پیامکش هم اشک حضار را درآورده بود ادامه داد: یادم است می گفتی همه چیز ردیف می‌شود. بمیرم برایت که همه فکر و ذکرت ما بودیم. جای تو را کسی نمی تواند پر کند اما من سعی می کنم افتخارت باشم.

رضا داوودنژاد

علی دهکردی مدیرعامل خانه سینما مطرح کرد: بازگشت همه به سوی اوست و رضای عزیز هم به جایی بازگشت که قلب و روح و خنده های زیبایش حضور دارد. خانواده سینمای ایران امروز در برابر یک خانواده که خودش سینمای ایران است عرض تسلیت دارد. امیدوار باشیم امسال را سال قشنگ تر و شادتری پیش ببریم. ممنون از همه کسانیکه با خانواده داوودنژاد همراهی کردند.

 

رضا داوودنژاد

 

کامران ملکی در پایان مراسم گفت: روز دوشنبه ۲۰ فروردین مراسم یادبود در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می شود. آیینی هم تدارک دیده شده است که در آن مراسم اجرا می شود. نماز اینجا به امامت حجت الاسلام جعفر غلامرضایی انجام می‌شود. در پایان با خواندن نماز بر پیکر زنده یاد رضا داوودنژاد او را به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) بدرقه کردند

منبع: مهر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر