صحبت های منوچهر هادی | جنجال منوچهر هادی و یکتا ناصر

حرف آخر منوچهر هادی به یکتا ناصر در مورد ماجرای سوفیا!

منوچهر هادی کارگردان معروف آخرین حرف هایش را درباره ماجرای جنجالی دخترش سوفیا و همسر سابقش یکتا ناصر در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

منوچهر هادی
ویکی گردی:

سال 1403 با اختلافات خانوادگی یکتا ناصر و همسر سابقش منوچهر هادی در فضای مجازی آغاز شد و خانم بازیگر ادعا نمود که منوچهر هادی دخترش سوفیا را ربوده است. در ادامه این کشمکش های سریالی که خواهر و برادر منوچهر هادی و خواهر خانم بازیگر نیز وارد آن شدند، دیروز سوفیا در دادسرای جنایی و در حضور قاضی شهریاری به مادرش تحویل داده شد اما باز هم این اختلافات به پایان نرسید و یکتا ناصر و خواهرش نیکتا واکنش تندی به قاضی نشان دادند.

منوچهرهادی نیز بعد از پست جنجالی همسر سابقش آخرین حرفش را زد و از او خواست به خاطر دخترشان بس کند. در ادامه واکنش منوچهر هادی به جنجال یکتا ناصر و خواهرش در فضای مجازی را می خوانید.

 

منوچهر هادی کارگردان معروف سینما و تلویزیون به تازه ترین پست و حرف های یکتا ناصر واکنش نشان داد و نوشت:

 

جناب محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران من طبق قرار با دادگاه خانواده دخترم را از مادرش تحویل گرفتم تا چهارم فروردین و بعد طبق قولی که به شما دادم سر ساعت خدمت رسیدم و آنچه با احترام فرمودید را انجام دادم. خود پدر و وکیل خانم ناصر شاهد هستند که چقدر جلسه با مدیریت شما صمیمی و‌ محترم برگزار شد.

من خدمت شما عرض کردم این خانم طبق رفتارهای سابقش که بارها و بارها دخترم را ماه به ماه و حتی آخرین بار هفتاد روز به من تحویل ندادند و تلفن دخترم را هم خاموش کردند و از دیدار دخترم در مدرسه هم قصد داشتند جلوگیری کنند و حتی یک هفته دخترم را به مدرسه نبردند که من و خانواده ام او را نبینم.

همه اینها را سکوت کردم و رسانه ای نکردم. امروز به شما گفتم ایشان دخترم را ببرند،مجدد تلفن او را خاموش می‌کنند و ارتباط را قطع می‌کنند، گفتم ایشان دوباره پست می‌گذارند و‌ دوباره وارد حاشیه می‌شوند. شما تمام مدت دلسوزانه از ایشان دفاع کردید و گفتید هادی جان مادرِ، گفتم چشم، خدارو شکر جناب قاضی دیدید چگونه جواب محبت‌ها و حمایتتان را داد.

خواهر ایشان ساعتی نیست که به قانون و من و خانواده ام توهین نکند، ظاهرن کمپینی با مضمون صدای یکتا باشین، هم تشکیل دادند لطفا جلوی اینهمه تشویش و بی‌آبرویی را بگیرید. دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که یک نفر با سواستفاده از اسم مادر اینچنین پرده دری نکند.

دروغهای پی‌در پی، تهمت‌های مکرر، یک ساعت تمام فحاشی و حمله مسلحانه با نیت قبلی به خانه مادر هشتاد و دو ساله من، اتهام دزدی دخترم به من.

حضانت بچه طبق قانون و امضا و اثر انگشت خانم ناصر در طلاق نامه از هفت سالگی یعنی بیست و دو آذر 1402 با منه و من هنوز موفق نشدم او را از ایشان بگیرم. چه حقی از این مادر گرفته شده؟ چه کار که نگردند؟

الان که طفل معصومم را تحویلتان دادم پس نگرفتید، تحویلتان دادم با احترام، بس کنید ترو به آنچه می‌پرستید بس کنید. همچنان بانو یکتا ناصر که جز توهین دروغ مظلونمایی از شما چیزی ندیدم بخاطر سوفیا بس کن، مگر جناب شهریاری نگفتند خودتون پستهای قبلی رو‌ پاک کنید.

خواهرتم پستهای محرک خود را پاک کند و قرار شد همانجا عکس بگیرند و خودشان از طرف دادسرا رسانه‌ای کنند که همه چی تمام شده است. چرا به دروغ میگویی مخفیانه، خدارو شکر خیلی چیزها به قاضی دادگاه و هیئت همراه ایشان ثابت شد انشاالله زمان چیزهای دیگر را هم ثابت می‌‍کند.

 

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر