وسایل اضافه در سفر | وسایل غیر ضروری | بستن چمدان سفر

این وسایل رو هیچ وقت تو چمدون سفرت نذار! | وسایل غیر ضروری سفر کدومه؟

چمدان بستن اصول خاصی دارد که بسیار از افراد از آن بی اطلاع هستند. حذف وسایلی وسایل غیر ضروری سفر میتواند اولین قدم برای اصولی بستن چمدان شما باشد.

وسایل سفر
ویکی گردی:

آشنایی با وسایل غیر ضروری سفر: سفر کردن یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست که تاثیر مثبت زیادی بر روح و روان دارد. احتمالا شما هم؛ هر زمان که تصمیم می گیرید به تعطیلات بروید و سفر کنید، در اینترنت جستجو می کنید و می بینید که چه لوازمی را حتما باید داخل چمدان تان قرار دهید. اصولا چمدان بستن برای سفر اهمیت زیادی دارد و همه دوست دارند چمدانشان زیاد سنگین نشود اما همه لوازم ضروری را با خود ببرند. در این قسمت از ویکی گردی قصد داریم راجع به وسایل غیر ضروری سفر کنیم و شما را با وسایل غیر ضروری سفر آشنا کنیم.

هیچ نیازی نیست که شما برای هر روز خود یک دست لباس متفاوت بردارید، زیرا قرار است در این سفر احساس راحتی داشته باشید و لباس های ساده بپوشید و در نتیجه لباس های اضافه تان را کم کنید. معمولا در سفر سه دست لباس مختلف که با هم هماهنگ شوند کافی است، اگر لباستان کثیف شد، می توانید آن را بشویید و مدتی بعد دوباره بپوشید.

توجه کنید بردن چندین شلوار جین به سفر اشتباه است زیرا این شلوارها معمولا جای زیادی می گیرند و فضای زیادی از چمدان شما را اشغال می کنند.

(فیلم) رفتی مسافرت خانوادگی مسواک ها رو اینجوری پک کن!

کفش های نو

خیلی از افراد برای سفر کفش های نویی را کنار می‌ گذارند که تا بحال آنها را به پا نکرده اند. در صورتی که کفشی که امتحان نکرده اید، برای سفر مناسب نیست، زیرا ممکن است پای شما را اذیت کند. پس قرار دادن آن داخل چمدان هرگز توصیه نمی شود. همچنین کفش های پاشنه بلند یا کفش هایی که خیلی تخت هستند مناسب سفر و فعالیت هایی که در سفر می خواهید انجام دهید نیستند پس آن ها را همراه خود نبرید.

مجله و کتاب

احتمالا کمتر کسی از شما داخل سفر وقت خالی پیدا کند که بخواهد مجله یا کتاب مطالعه کند؛ پس بهتر است که در صورت نیاز به اخبار یا مطالعه؛ فقط به کتاب های الکترونیکی یا صفحات اجتماعی مراجعه کنید و لوازم سنگین را با خودتان حمل نکنید.

تمام ابزار حالت دادن به مو

بهتر است که به غیر از سشوار، دیگر لوازم حالت دادن به مو مانند اتو مو یا بابلیس را کنار بگذارید و بارتان را سبک کنید، زیرا احتمالاً وقت زیادی در سفر ندارید که بخواهید موهایتان را به مدل های مختلف در بیاورید.

لوازم بهداشتی

اگر می خواهید در سفر در هتل درجه یک اقامت نمایید، هتل شما لوازم بهداشتی چون صابون، شامپو، خمیردندان و سشوار و... را دارد پس لازم نیست لوازم بهداشتی زیادی را همراه خود ببرید و فقط لوازم بهداشتی ضروری را با خود ببرید.

لوازم ورزشی

اگر می خواهید در سفر ورزش کنید، می توانید با یک جفت کتانی و یک لباس راحتی این کار را انجام دهید؛ پس قرار نیست که تمام لوازم ورزشی باشگاه خود را با خودتان داخل سفر هم ببرید.

برای نگهداری خوراکی ها هنگام سفر از این روش ها استفاده کن!

جواهر گران قیمت

خیلی از افراد برای این که وسایل ارزشمند خود را از سرقت دور نگهدارند؛ آن ها را با خود همراه می کنند؛ اما اگر گاو صندوق دارید، دیگر مجبور نیستید که در طول سفر این لوازم گران قیمت را با خودتان ببرید. بهتر است در سفر که مدام در حال جابجا شدن هستید و احتمال گم شدن و جا گذاشتن جواهرات و وسایل گرانقیمت وجود دارد، این وسایل را با خود نبرید چون ممکن است مدام نگران آنها باشید.

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر