متولدین هر ماه | مکان سفر متولدین هر ماه | شهر مخصوص متولدین هر ماه

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان ایران بهترین جا برای سفر شماست؟

در این مطلب از سایت ویکی گردی مکان های مخصوص سفر برای متولدین هر ماه را برایتان قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

متولدین هر ماه
ویکی گردی:

اگر به فکر سفر هستید اما در انتخاب مقصدتان به مشکل برخورده اید، ما با توجه مکان سفر مخصوص متولدین هر ماه به شما خواهیم گفت که بهترین انتخاب مقصد سفر برای متولدین هر ماه چیست؟. توجه داشته باشید مطالب متولدین هر ماه سایت ویکی گردی صرفا جنبه سرگرمی دارند.

متولد ماه فروردین: استان اصفهان

متولدین این ماه به مکانی برای زندگی نیاز دارند که مملو از فرصت‌ و موقعیت برای دنبال کردن رویاهایشان باشد. آنها به شهری که پر از امکانات برای خلاقیت‌، ایده‌پردازی و فعالیت‌ مبتکرانه است تعلق دارند.

مردم شهرهای مختلف استان اصفهان برای زیرکی، نکته‌سنجی و معامله‌گر بودن شهرت دارند. شجاعت و نترسی  نیز از دیگر ویژگی‌های مردم این خطه است.

متولد ماه اردیبهشت: استان‌های ایلام، کرمانشاه یا کردستان

متولد این ماه طبیعت را بسیار دوست دارد. بهترین مکان برای زندگی یک اردیبهشت ماهی جایی است که چشم‌اندازهای کوهستانی زیادی داشته باشد. این افراد عاشق سخت‌کوشی و هنر هستند و در دل دشت و کوهستان می‌توانند زندگی زیباتری را تجربه کنند. شهرهای شاد که مردمی با سبک زندگی سالم دارند، همچنین جاهایی که کوه و مکان‌های گردشگری هیجان‌انگیز و ماجراجویانه دارند بهترین انتخاب برای متولدین اردیبهشت است.

از ویژگی‌های اخلاقی کردها می‌توان به سرسختی، مهمان‌نوازی، جوانمردی و شادزیستی اشاره کرد.

متولد ماه خرداد: استان‌های اردبیل، زنجان و خوزستان

خرداد ماهی‌ها را نمی‌توان به راحتی توصیف کرد. این افراد یا هیجان‌زده، شاد و پرانرژی هستند یا جدی و درونگرا. بنابراین شهری که آب‌وهوای متغیر (همچون روحیه خردادی‌ها) داشته باشد برای این افراد مناسب است. یک متولد ماه خرداد بهتر است جاهایی را انتخاب کند که ظرفیت‌های گردشگری متنوع هچون موزه، بنای باستانی، ییلاق و شهربازی و فعالیت‌های فصلی و جشنواره‌های مرتبط دارد.

متولد ماه تیر: استان‌های گلستان، مازندران و گیلان

نشانه ماه تیر خرچنگ است. یعنی به آب تعلق دارد. به این معنی که شهرهایی که در نزدیکی آب هستند بهترین مکان برای زندگی تیرماهی‌ها بشمار می‌روند. شهرهایی که برای تفریح و زندگی خانوادگی مناسب باشد، ساحل، شهربازی و سایت‌های باستانی داشته باشد بهترین مکان‌ها برای زندگی یک تیرماهی است.

متولد تیر عاشق خانواده است و هر جایی که آسایش، تفریح و امکانات زیادی برای خانواده دارد و آنها را نزدیک به هم نگه می‌دارد برایش جذاب است.

مردم استان‌های شمالی ایران بسیار شاد و خونگرم هستند. حس همکاری و تعاون بین مردم، اعتماد کردن به همدیگر و اهمیت دادن به غذا از ویژگی‌های مردم این بخش از سرزمینمان است.

متولد ماه مرداد: استان تهران

تقریبا همه متولدین ماه مرداد عاشق توجه عموم و جلب توجه کردن هستند. بنابراین چه جایی بهتر از کلان‌شهرهای شلوغ و پرجمعیت! این افراد باید جایی زندگی کنند که روح توجه طلبشان را ارضا کند، جایی که بتوانند از مهارت‌های مدیریتی و افسونگری‌ خود استفاده کنند.

هیچ شهری در ایران به اندازه کلان‌شهر تهران نمی‌تواند روح زیاده‌طلب یک مرداده ماهی برای جلب توجه دیگران را خرسند کند. یک مردادی در شهری همچون تهران می‌تواند از ویژگی کاریزماتیک خود در موقعیت‌های شغلی متنوع نهایت بهره را ببرد.

متولد ماه شهریور: استان‌های آذربایجان شرقی و غربی

متولدین آخرین ماه از فصل تابستان از اینکه دست‌هایش کثیف شود هیچ هراسی ندارند، آنها دوستی‌ها و ارتباطات طولانی‌مدت را تحسین می‌کنند و همیشه بدنبال برقراری چنین رابطه‌هایی هستند. شهرهای کوچک که مردمی مهربان و خانواده‌دوست دارند برای متولدین شهریور بهترین گزینه هستند زیرا در چنین فضاهایی رابطه مردم با هم عمیق و مملو از دوستی است.

شهریورماهی‌ها همچنین عاشق مطالعه کتاب و بیزینس نیز هستند. همین امر باعث می‌شود در شهرهای کوچک فرصت کافی برای هر دو این فعالیت‌ها را داشته باشند. آنها می‌توانند در چنین جاهایی بسترهای بالقوه برای شروع یک کسب‌وکار جدید را شناسایی کنند.

آذری‌زبان‌ها اغلب مردمی مهربان، مهمان‌نواز، مغرور، خانواده‌دوست، متحد و تاجران خوبی هستند. غیرت و شجاعت از جمله خصوصیات اخلاقی آذری زبان‌هاست.

متولد ماه مهر: تهران

یک متولد ماه مهر عاشق این است که اطراف خود را با مردمی پرانرژی و باانگیزه پر کند. بنابراین شهرهای پرجمعیت که مملو از داوطلب برای انجام کارهای خیرخواهانه، شرکت‌های استارت‌آپی و موسسات سیاسی است برای متولدین ماه مهر گزنیه خوبی برای زندگی هستند.

مهرماهی‌ها باید جایی را انتخاب کنند که بتوانند از مهارت‌های دیپلماتیک خود نهایت استفاده را ببرند. چه جایی بهتر از تهران.

متولد ماه آبان: اصفهان، آذربایجان و خراسان

متولدین آبان بسیار پرشور، جسور و بی‌محابا هستند. آنها به خوبی می‌دانند در زندگی بدنبال چه هستند. به همین خاطر بسیار خوب است در شهری زندگی کنند که مملو از آدم‌های بااستعداد و مشتاق به پیشرفت باشد. شهرهایی که فرصت‌های زیادی برای انجام فعالیت‌های جدید و راه‌اندازی کسب و کار دارند، بهترین گزینه برای آبان‌ماهی‌ها بشمار می‌روند.

متولد ماه آذر: استان‌های لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری یا کهگیلویه و بویراحمد

متولدین آذر همیشه بدنبال فرصت‌های جدید هستند از انرژی زیاد مردم، کوهستان و ماجراجویی در طبیعت بسیار لذت می‌برند. بنابراین باید محلی را برای زندگی همیشگی خود انتخاب کنند که مملو از موزه‌های مختلف، مراکزی هنری و زندگی شبانه باشد.

قوم لر در ایران به روحیه سرسختی، جسورانه، شهامت زنان و سادگی مشهور هستند.

متولد ماه دی: استان‌های کرمان، یزد یا فارس

دی‌ماهی‌ها برای سنتی بودن و در عین حال دوستدار مهمانی و شادی بودن خود مشهور هستند. بنابراین شهرهایی که فرصت‌های کاری خوب دارند و فرهنگ اصلی مردم روی زندگی خانوادگی استوار است برایشان بهترین گزینه زندگی است.

کرمانی‌ها برای مهمان‌نواز، اهل بزم و در عین حال تاجر مسلک بودن مشهورند. البته آنها بیشتر به خوش‌گذرانی م‌پردازد تا به داد و ستد تجاری. اما شهرهای مختلف این استان پهناور یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی متولد دی ماه است.

یزدی‌ها هم مردمی آشتی‌خو، صلح‌جو و درستکار هستند. آنها قناعت‌پیشه و مقتصند. همچنین، بازاریان یزد به انصاف و عدالت در معامله مشهورند.

متولد ماه بهمن: فارس و هرمزگان

متولدین ماه بهمن برای روحیه هنردوست، کنجکاو و قضاوت‌گر اجتماعی خود شناخته می‌شوند. بنابراین شهرهایی که خلاقیت، ارتباطات و دوستی در آنها پررنگ‌تر است، گزینه‌های مناسب‌تری برای زندگی این افراد هستند.

متولد ماه اسفند: استان‌های هرمزگان و بوشهر

بهترین مکان برای زندگی یک اسفندماهی، کنار دریاست. متولد آخرین ماه از سال از موسیقی، فیلم، تئاتر و داشتن رابطه دوستانه و نزدیک با دیگران لذت می‌برد. بنابراین شهرهای روستایی که مردم خونگرمی دارد برای زندگی یک اسفندماهی عالی است.

منبع: روزیاتو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر