آب پیاز | خواص آب پیاز | فواید آب پیاز

پیاز رنده کردی آبش رو دور نریز!! | فواید شگفت انگیز نوشیدن آب پیاز

خواص درمانی آب پیاز را در این بخش از سلامت سایت ویکی گردی بخوانید.

آب پیاز
ویکی گردی:

نوشیدن آب پیاز به مدت یک هفته مانند پیاز اثرات معجزه آسایی بر سلامتی دارد. اگر به مدت یک هفته آب پیاز بنوشید چه اتفاقی می افتد؟ نوشیدن آب پیاز به مدت یک هفته؛ از بدن در برابر ویروس ها محافظت می کند.

همچنین به جمع آوری مجدد بدن که به دلیل ماه های زمستان و بیماری ها خسته است کمک می کند. به طور مکرر توسط متخصصان گفته می شود که مصرف پیاز خشک هم به صورت خام و هم آب پز در هوای سرد مفید است.

آنتی بادی های موجود در سیستم ایمنی را در برابر ویروس ها افزایش می دهد و آنتی بادی ها را تقویت می کند. بنابراین، این بیماری راحت تر غلبه می کند. علاوه بر این، آب پیاز برای عفونت های ادراری مفید است و خانم هایی را که مشکل قاعدگی دارند تسکین می دهد.

آب پیاز خشک سلول های بدن را تقویت می کند و عملکرد اندام ها را افزایش می دهد. اما درمان آب پیاز خشک که به مدت یک هفته مصرف می شود باید به مدت ۱۰ روز قطع شود و سپس از سر گرفته شود.

دستور العمل درمانی آب پیاز

  • ۱ عدد پیاز
  • ۲ لیوان آب

برای تهیه این درمان، پیازها را از وسط نصف کرده و به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه بجوشانید. بعد از این فرآیند، آب پیاز را آبکش کرده و در لیوان بریزید. سعی کنید قبل از سرد شدن زیاد، این دمنوش را ولرم مصرف کنید. کسانی که نمی توانند آب پیاز را به تنهایی بنوشند می توانند به آن عسل یا لیمو اضافه کنند.

منبع: ترفندتو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر