تیم ملی فوتبال ایران | باخت تیم ملی ایران

(ویدیو) گریه های جگر سوزه بازیکنان تیم ملی ایران بعد از باخت در مقابل قطر

شاگردان امیر قلعه‌نویی نتوانستند مقابل قطر به بازی برگردند و یکبار دیگر در آستانه فینال از رسیدن به بازی نهایی جا ماندیم.

تیم ملی ایران
ویکی گردی:

به نقل از خبرآنلاین؛ نمایش تیم ملی فوتبال ایران در مقابل ژاپن همه را امیدوار کرده بود که شاگردان امیر قلعه‌نویی بتوانند از پس قطر برآیند و تیم ملی فوتبال ایران پس از نزدیک به نیم قرن به فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا راه پیدا کنند. در ادامه گریه های بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران را ببینید.

به نقل از ورزش سه، به نظر همه چیز مهیای صعود ایران به فینال بود، اما آنچه ملی پوشان در مصاف با قطر میزبان ارائه کردند، هیچ شباهتی به تیمی که می‌خواهد قهرمان بشود، نداشت. تیم ملی بی‌نظم بازی کرد و در یکی دیگر از نشیب‌هایی که در این دوره از جام ملت‌ها داشت، محکوم به حذف بود.

 

همه گمان می‌کردند وقتی سوت پایان بازی ایران و قطر به صدا درمی‌آید، بازیکنان تیم ملی آماده برپایی جشن و آماده شدن برای رسیدن به فینال خواهند بود، اما با اینکه احمد علی داور کویتی مسابقه قضاوت بی نقصی داشت و 15 دقیقه هم به بازیکنان تیم ملی برای جبران گل سوم قطر وقت داد، تیم ملی به جز ارسال‌های مستقیم بی هدف برنامه‌ای برای گلزنی نداشت. روی این ارسال ها یکی دو موقعیت ایجاد شد ولی سنگربان قطر پر روحیه و آماده ظاهر شد و از گل شدن توپ ها جلوگیری کرد.

 

فوتبال ایران آخرین مرتبه‌ای که شانس حضور در فینال جام ملت‌ها را به دست آورد به سال 1976 میلادی بازمی‌گردد که برای سومین دوره متوالی قهرمان مسابقات لقب گرفت. از ان دوره تاکنون حالا سال‌ها می‌شود که حسرت به تن و دل و چشم و گوش علاقمندان به فوتبال در ایران مانده و در مصاف نیمه نهایی جام ملت‌های 2023 قطر هم چیز جز اشک و گریه و افسوس و حسرت در انتظارمان نبود تا همچنان برای تغییر شرایط منتظر آینده مبهم بمانیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

  • بهار

    مهم بازی سازی بود که ضعف داشتن.تلاش کردن اما کافی نبود بعد متاسفانه حفظ موقعیت برد در شروع بازی هم بود وقتی دقیقه ۳بازی ی گل می زنی عالیه اماحفظ شرایط خیلی مهمه امیدوارم کار تیمی حرفه ای تر پیش بره بازیکنان عالی داریم منتها بازی پرداخته شده ای نبود یا کافی هم به نظر نمی رسید دروازه بانی هم ضعفهایی داشت .مارتینی باید تقویت بشه هرچندبازیکنان خیلی خوبی داریم اما تیم بعید درست بشه و بازی درستی را طراحی کنیم.به امید موفقیت.

  • هدیه ازآبادان

    درودبه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورعزیزم ایران واقعاخیلی ناراحت شدیم ازگریه های جگرسوزشماواقعا خیلی خوب بازی کردید خسته نباشید بهتون میگم هرکسی هم که میگه خوب بازی نکردید انصاف نداره بی انصاف فکرنداره که شماچقدرجزر کشیدیدداخل زمین مسابقه خدا لعنت بازیکنان قطر بکنه که شما داغ دلها راناراحت کردکه بعدازبازی بخواین اینطوراشک بریزین حرومشون باشه که به فینال رسیدند خدا ازشون نگذره حروم خوارها انشالله که اردن روزشنبه اول بشه نه قطر حروم خوار که تمام داورها راباپول میخره