طلاق | طلاق های خنده دار | دلایل عجیب طلاق

عجیب ترین و خنده دار ترین دلایل طلاق در دنیا

در این مطلب از عجیب ترین های سایت ویکی گردی 16 تا از عجیب ترین طلاق های دنیا را به شما معرفی می کنیم با ما همراه باشید.

طلاق های عجیب
ویکی گردی:

تا حالا چیزی در مورد عجیب ترین طلاق های دنیا شنید اید؟ درست است که این روزها تعداد طلاق بیش از پیش افزایش پیدا کرده است اما باز هم این مسئله عادی نشده است. بعضی از عجیب ترین طلاق های دنیا هستند که بیش از هر چیز دیگری تعجب موکلین و قاضیان را هم بر می انگیزد. در این قسمت از سایت ویکی گردی قصد داریم برخی از این عجیب ترین طلاق های دنیا را به شما معرفی کنیم.

طلاق بخاطر صدای دهان

یک خانم به خاطر اینکه همسرش حین خوردن غذا، دهانش صدای ملچ ملوچ می داد و همچنین سوپ و نوشیدنی را هورت می کشید، از او طلاق گرفت. از قرار معلوم این خانم چندین بار به همسرش تذکر داده بود و از او خواهش کرده بود که این عادت را ترک کند اما بی توجهی همسرش به این مسئله او را برای طلاق مصمم کرد.

۲۵ تا از عجیب و غریب ترین مذاهب جهان که شوکه تان می کنند!!!

طلاق به خاطر پر حرفی

در سال 2012 یک خانوم برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد. علت درخواست او برای طلاق هم پر حرفی همسرش بود. او اظهار داشت همسرش نمی تواند هیچ رازی را پیش خودش نگه دارد . او این گونه بیان کرد که "البته متاسفانه همسرم به من اعتماد نمی کند و همه مسائل و مشکلات را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک می گذارد و آنها هم او را به اشتباه راهنمایی می کنند."

طلاق به خاطر رای به دونالد ترامپ

یک خانم 73 ساله بعد از 22 سال زندگی، بعد از این که متوجه شد همسرش قصد دارد به ترامپ رای بدهد، درخواست طلاق داد و گفت:"احساس می کنم با این کار احمق فرض شده ام و خواستم که او بین من و ترامپ یک نفر را انتخاب کند."

طلاق به خاطر کار در دستگاه ترامپ

یک خانم دیگر هم بعد از این که متوجه شد همسرش در دم و دستگاه ترامپ مشغول به کار است، درخواست طلاق داد.

طلاق به خاطر ارتباط با شیاطین

یک آقای ایتالیایی در سال 2017 بعد از این که متوجه شد همسرش به دلیل داشتن نیرو های ماورایی و شیطانی توانسته است روی هوا بایستد، اقدام به گرفتن طلاق کرد.

(ویدیو) این پیرمرد ۹۴ ساله‌ روزانه یک کیلو سنگ می‌خورد!

طلاق به خاطر ظرف های نشسته

جالب است بدانید که این خانوم هر وقت وارد آشپزخانه می شد و متوجه ظرف های نشسته داخل سینک ظرفشویی می شد، تصمیم به درخواست طلاق می گرفت تا یک بار این کارش را عملی کرد و جالب است بدانید که همسرش هم اصلا از این حساسیت او اطلاع نداشت.

طلاق به خاطر پاک شدن آرایش

یک عروس عرب 28 ساله با آرایش بسیار زیاد و مژه های مصنوعی تصمیم گرفت که آرایش خود را بشوید و در ساحل قدم بزند. این کارش باعث شد که مرد با قیافه اصلی او روبرو شود و برای طلاق اقدام کند. طلاق بخاطر جدی نگرفتن شغل

طلاق بخاطر جدی نگرفتن شغل

خانومی از همسر اولش به خاطر اینکه شغلش را یک سرگرمی می دانست و آن را جدی نمی گرفت، درخواست طلاق کرد. البته او اظهار داشت که:" همسرش ویژگی های بسیار خوبی دارد اما شغل من را یک بازی و سرگرمی می داند و من هم به همین خاطر نتوانستم تحمل کنم."

طلاق بخاطر جواب ندادن پیامک

یک خانم تایوانی مداوم به همسرش پیام می داد و هیچ پاسخی دریافت نمی کرد. حتی برای این که او را وسوسه کند؛ پیام داد عزیزم من در بیمارستان هستم اما باز همسرش جواب نداد و متوجه شد که شوهرش او را بلاک کرده است و همین باعث شد که درخواست طلاق کند.

طلاق به خاطر اسنپ چت

زوج عربستانی به خاطر اینکه عروس عکسشان را در اسنپ چت پست کرده بود، مجبور به طلاق شدند، زیرا این مرد اظهار داشت که نامزدم به من قول داده بود در شبکه های اجتماعی مثل اسنپ چت، اینستاگرام یا توییتر حضور نداشته باشد یا حداقل هیچ عکس را پست نکند اما او خلاف این کار را عمل کرد.

طلاق به خاطر نصب نکردن توالت

یک مرد هندی همسرش را مجبور کرد که برای دستشویی کردن به حمام برود زیرا حوصله نداشت که دستشویی را نصب کند. بعد از این که این خانم از همسرش در دادگاه شکایت کرد، دادگاه انجام این کار را یک شکنجه برای زن دانست و درخواست طلاقش را پذیرفت.

کثیف ترین خونه ای که تا حالا ندیدین! +مراحل تمیز شدن خانه

طلاق به خاطر دوش نگرفتن

در میان عجیب ترین دلایل طلاق در دنیا یکی از جالب ترین آنها به دلیل رعایت نکردن بهداشت اتفاق افتاد و در حقیقت 8 هفته حمام نرفتن منجر به طلاق یک زوج شد.

طلاق به خاطر مخارج زیاد

ولخرجی و هزینه های بالا را می توان یکی از دلایل طلاق های امروزی هم دانست مثل مورد یک زوج که هزینه تلفن 42 هزار دلاری برای مشاوره تلفنی منجر به طلاق آنها از شد.

طلاق به خاطر پرسش سوال تکراری

یک زن و شوهر به خاطر این که خانم به مدت 7 سال هر روز صبح از همسرش می پرسید که چگونه قهوه درست کند، از یکدیگر جدا شدند.

طلاق به خاطر نصب پرده حمام

زن و مردی به خاطر اینکه آقا در نصب پرده حمام به همسر کمک نکرده بود ، از یکدیگر طلاق گرفتند.

طلاق به خاطر علاقه زیاد به بازی

یک خانم به خاطر این که همسرش بیشتر از اینکه به او توجه کند، به بازی پینت بال علاقه داشت، از او طلاق گرفت.

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر