بیمه سربازی | خرید سربازی

خرید خدمت سربازی باز هم اجرایی می‌ شود؟

امیرآبادی فراهانی: تاکنون منابعی برای سرباز حرفه‌ای شناسایی نشده است و درآمد ناشی از خریدخدمت سربازی با هزینه‌های سرباز حرفه‌ای برابری نمی‌کند.

خرید سربازی
ویکی گردی:

امیرآبادی فراهانی، خرید سربازی مجاز می شود؟ رئیس فراکسیون ایثارگران و عضو کمیسیون اقتصادی در خصوص خرید سربازی در مجلس گفت: ستادکل نیروهای مسلح به صورت مشروط با سربازی حرفه‌ای موافق است. ستادکل، به مجلس می‌گوید حرفی نداریم که تعداد سربازان را کم و یا آنها را به صورت حرفه‌ای جذب کنیم؛ مشروط به آنکه منابع آن را برای ما تامین کنید. جزئیات بیشتر در خصوص خرید سربازی را در ادامه بخوانید.

به نقل از فردای اقتصاد، به‌ گفته فراهانی تاکنون منابعی برای سرباز حرفه‌ای شناسایی نشده است. درآمد ناشی از خرید خدمت سربازی با هزینه‌های سرباز حرفه‌ای برابری نمی‌کند.

حقوق سربازان در سال 1403، چند برابر شد + توضیحات

مجلس نباید تکلیف مالایطاق به ستادکل نیروهای مسلح بدهد. تجربه نشان داده که هر جای این کشور فردی پنج سال خدمت‌کند، رفتنی درکار نیست و دائمی می‌شود.

خرید خدمت، نباید به این معنا اتفاق بیفتد که بچه پولدار سربازی نرود و بچه مستضعف و فقیر به سربازی برود. این‌کار کلا اشتباه است. خرید خدمت سربازی و موضوع سرباز حرفه‌ای نه در تلفیق مطرح شد و نه در صحن علنی. ضمن اینکه شورای نگهبان هم به کاهش مدت سربازی ایراد گرفت.

فراهانی افزود: با طرح‌هایی مانند کاهش مدت زمان خدمت سربازی انتظارات و توقعات جوان‌ها را بالا می‌بریم و هیچ اتفاقی هم نمی‌افتد.

خبر خوش برای سربازان متاهل + ویدیو

وی همچنین در خصوص افزایش حقوق سربازان هم گفت: فعلا منابعی برای افزایش حقوق سربازان شناسایی نشده است اما مجلس در حال مذاکره برای افزایش حقوق هست.

منبع: فردای اقتصاد
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر