نوزاد | نوزاد وحشتناک | نوزاد عجیب | نوزاد چهار دست و پا

(ویدیو) تولد نوزاد وحشتناک با چهار دست و پا همه رو شوکه کرد

پس از انتشار خبری از تولد یک نوزاد عجیب الخلقه با هشت دست و پا در ، گزارش‌ ها حاکی از آن است که مردم محلی به بیمارستان هجوم آورده‌اند تا او را از نزدیک ببینند!

ویکی گردی:

زنی در هند نوزاد عجیب الخلقه با چهار دست و پا به دنیا آورد. به گفته پزشکان، مادر و نوزاد عجیب الخلقه هر دو سالم هستند.، تولد این نوزاد چهار دست و پا که بسیاری از هندی‌ها آن را معجزه می‌دانند و به نسخه‌ای از خدا تشبیه شده است، بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های هند داشته است. در این مطلب ویدیویی از این نوزاد عجیب الخلقه را ببینید.

این نوزاد در آخر هفته در مرکز بهداشت جامعه شاه آباد در هاردوی، منطقه‌ای در شمال هند، در ایالت اوتار پرادش به دنیا آمد.

به نقل از دیلی استار، کارینا مادر این نوزاد که نام خانوادگی خود را فاش نکرد، پس از تجربه درد زایمان به بیمارستان منتقل شد و بلافاصله بعد از آن زایمان کرد.

عجیب ترین نوزاد دنیا که با هیکلی شبیه به هالک به دنیا آمد + عکس

علیرغم نادر بودن این اتفاق، گفته می‌شود که مادر و کودک هر دو سالم هستند و حالشان خوب است. نوزاد روز شنبه با وزن ۳ کیلوگرم به دنیا آمد.

پس از انتشار اخبار در منطقه، گزارش‌ها حاکی از آن است که مردم محلی به بیمارستان هجوم آورده‌اند تا الهه چند دست و پا را از نزدیک ببینند!

راجو ساح که به بیمارستان کتیهار سادار آمده بود از اینکه همسرش نوزادی با چهار دست و چهار پا به دنیا آورده است، شوکه شد.

این اولین بار نیست که یک نوزاد در هند مردم محلی را هیجان زده می‌کند. اوایل امسال نیز، بچه‌ای دیگر با چهار دست و پا در بیهار به دنیا آمده بود.

دختر عجیبی که بدون بینی به دنیا آمد!! + عکس

به گفته پزشکان این نوزاد از اختلال پولیملیا (Polymelia) رنج می‌برد. این اختلال مادرزادی منجر به دست‌ها و پا‌های غیرقابل استفاده اضافی می‌شود که معمولاً منقبض و بدشکل به نظر می‌رسند. برخی موارد از سناریو‌های دوقلو به هم پیوسته ناشی می‌شوند که در آن رشد یک دوقلو با شکست مواجه می‌شود و تنها چند اندام به وجود می‌آید.

منبع: دیلی استار
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر