چراغ زنون | نصب چراغ زنون روی خودرو | جریمه نصب چراغ زنون

جریمه استفاده از چراغ زنون در خودرو چیه؟ + فیلم

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص جریمه نصب چراغ زنون بر روی خودرو با ما همراه باشید.

چراغ زنون
ویکی گردی:

نصب چراغ زنون روی خودرو ها غیر قانونی نبوده و تنها در صورت ایجاد اختلال برای دید رانندگان دیگر باعث توقیف و جریمه خودرو می شود. در ادامه می توانید توضیحات بیشتری در مورد جریمه نصب چراغ زنون روی خودرو را بخوانید همچنین فیلمی را بریتان قرارداده ایم که در این فیلم علت جریمه نصب چراغ زنون روی خودرو را به صورت کامل می توانید تماشا کنید.

چند سالی است بسیاری از کمپانی های مطرح در دنیا برای رقابت در جذب مخاطبین و پیروز شدن در نبرد بازار روز به دنبال تغییراتی در سیستم روشنایی خودرو های خود هستند، اما دسته ی دیگری از زنون ها نیز وجود دارند  مانند زنون های غیر فابریکی یا همان زنون هایی که در بازار یافت می شوند این دسته از زنون ها را می توان به راحتی بر روی انواع خودرو های داخل ایران نصب کرد و از نور بی نظیر آنها لذت برد.

لاستیک ماشین رو چه زمانی عوض کنیم؟ + دانستنی های مهم

ضمن اینکه برای استفاده و نصب این گونه لامپ های زنون در خودرو های داخل کشور نیازی به هیچ گونه تغییرو دست بردن در سیستم  چراغ خودرو نیست و باید به صورت کاملا فابریک به سوکت چراغ خودرو متصل شود.

اما در واقع استفاده از چراغ زنون خودرو برای افرادی که در شب ها تردد می کنند ممکن است ایجاد اختلال در دید راننده خودروی مقابل کرده و تمرکز آنها را در رانندگی گرفته و باعث تصادف شود.

6 قدم برای آماده سازی خودرو قبل از ورود به فصل سرما

بنابر اعلام پلیس راهور هر خودرویی که اقدام به نصب اینگونه از چراغ ها که معروف به زنون هستند کنند به گونه ای که برای دیگر رانندگان ایجاد مشکل در روند رانندگی شان بکند متخلف محسوب شده و پس از توقیف جریمه ای 100 هزار تومانی برای آنها ثبت خواهد شد.

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر