فال ابجد | فال ابجد امروز | فال ابجد اصلی | فال ابجد ماه های تولد

فال ابجد روزانه | فال ابجد امروز 13 آبان 1402

فال ابجد بر اساس ماه تولد خود را هر روز در این مطلب از سایت ویکی گردی مطالعه کنید

فال ابجد
ویکی گردی:

فال ابجد امروز 13 آبان ۱۴۰۲. حروف ابجد یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید. فال ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد روزانه متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: اسرار زیادی دارید که باید سعی در حفظ آنها داشته باشید و هرگز چیزی بر زبان نیاورید در غیر این صورت به مشکلات فراوانی دچار خواهید شد، افرادی در حال فریب دادن تان هستند حواستان را جمع کنید و به حرف هایشان توجه نشان ندهید. هرچه زود تر نیت تان را عملی کنید زمان کاملا مساعد است یادیتان باشد موفقیت در انجام کار های بزرگ با خطر همراهست به خود مغرور نشوید و به نصحیت شخصی نزدیک گوش دهید در غیر این صورت ضرر می کنید و احترام تان را نزد دیگران از دست می دهید از اشخاص عصبی درد سر ساز دوری کنید و محیط خانواده ای تان آرام نگهدارید.

فال حافظ امروز | فال حافظ روزانه 13 آبان

فال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: مقصود خوبی دارید و با انجام این کار رزق و روزی فراوانی وارد زندگی تان میشود. اگر می خواهید در کارهایتان به رشد و پیشرفت برسید باید از تهمت و فریب اطرافیانتان برحذر باشید. پولی به دستتان می رسد که اگر نتوانید آن را به خوبی استفاده کنید بسیار پشیمان خواهید شد. دلشوره ها و نگرانی هایتان تمام میشود. از گرفتاری و ناراحتی نجات خواهید یافت و اوضاع خانواده تان خوب خواهد شد. تغییر مکانی باید صورت بگیرد. همسرتان شما را دوست دارد و گاهی شما کم لطفی میکنید. آنچه که باید اتفاق بیفتد اتفاق خواهد افتاد. کمی هم به دیگران حق بدهید. اگر در مسیر علم و دانش قدم گذاشته اید زمان آن فرا رسیده که هدف های عالی تری برای خودتان دنبال کنید.

فال ابجد روزانه متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: با بدگویی کردن پشت دیگران با مشکلات بسیار زیادی در زندگی خود روبرو خواهید شد ،،و به نابودی و شکست مواجه می شوید بهتر است؛ دست از این کارهای نادرست خود بردارید و گرنه طالعتان به رنگ تیره و تار در خواهد آمد و شما را به نابودی و شکست در آینده خواهد رساند،، سعی کنید؛ فعلا دست به هیچ کاری نزنید تا ۴۰ روز دیگر در شما گشایشی ایجاد خواهد شد. نیتی در دل دارید که بسیار دوست دارید به آن برسید، بدانید رسیدن به آن با رنج و زحمت فراوان همراه است، برای اجرای آن باید دست از تردید بردارید. اگر نمی توانید از این نیت منصرف شوید به زودی ملاقاتی خواهید داشت که برایتان سودمند است و تغییراتی زیادی در زندگی تان ایجاد می کند. اگر دلسرد نشوید و دوباره شروع کنید مطمئن باشید موفقیت را در آغوش خواهید گرفت.

فال ابجد روزانه | فال ابجد امروز 13 آبان 1402

فال ابجد روزانه متولدین تیر

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: فالت نیک است. طالع تان با شما یار است،، و برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می‌آورد به زودی از مشکلات نجات پیدا خواهید کرد و شادی را در خود ایجاد می کنید،، ازدواجی در پیش رو دارید که برایتان مبارک است خوشبختی و آرامش را در شما به وجود خواهد آورد. به مسافرتی خواهید رفت که در روحیۀ شما بسیار تأثیر می گذارد. در انتظار کسی یا چیزی به سر می برید یا فکر می کنید تنها راه سعادت و خوشبختی شما در رسیدن به این نیت است. اوضاع به زودی تغییر خواهد کرد و پرندۀ خوشبختی بر بام منزلتان خواهد نشست. قولی را که به خودتان داده اید فراموش نکنید و اجازه ندهید اشتباهات دوباره تکرار شوند؛ هیچ چیز قابل پیشبینی نیست.

فال ابجد روزانه متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی با توکل به خداوند از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و شادی را در خود به وجود می آورید،، سعی کنید؛ در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا بتوانید به خوشبختی خودتان را نزدیک کنید و در مسیر های درست زندگی راهی شوید و آرامش را در خود سرازیر کنید. استعداد های خودتان کم نیستند بهتر است روی آنها سرمایه گذاری کنید. برای گرفتن وامی باید اقدامات اولیه را انجام دهید، با آمدن این پول شکل زندگی تان عوض می شود. در مورد نیتی که در ذهن دارید نمی توانید یک شبه ره صد ساله را طی کنید، مراقب باشد عجله کارهایتان را خراب می کند. در عشق ورزیدن همگام و همراه باشید نه کند تر پیش بروید نه تند تر.

فال ابجد روزانه متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: طالعت نیک است. رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید به زودی از طرف شخصی مورد حمایت قرار خواهید گرفت،، سعی کنید؛ دست به کارهای ناصوابی نزنید که برایتان خطرات بسیار زیادی را به وجود می آورد،، و شما را به نابودی و شکست در آینده خواهد رساند. به نصیحت بزرگتری گوش کنید و از شنیدن حرف حق شانه خالی نکنید. افکار اضافی را از سرتان دور کنید و کاری به کار دیگران نداشته باشید. با کسی که دوستش دارید بی پرده صحبت کنید او شما را دوست دارد ولی برایش مشکل است که آن را ابراز کند. در انتخابی دچار مشکل هستید باید از موضوع کمی فاصله بگیرید تا بتوانید مسأله را از دید دیگری هم نگاه کنید.

فال تاروت کبیر | فال تاروت 13 آبان 1402

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد در زندگیتان گشایشی ایجاد می‌شود که از تمام مشکلات و سختی ها رها خواهید شد،، غم و اندوه از وجودتان بیرون خواهد رفت بهتر است؛ در زندگی برای خود صدقه بدهید تا تنی سالم و تندرست داشته باشید،، اگر با شخصی خصومتی دارید این خصومت از شما برطرف خواهد شد. از قضاوت کردن شخصی بگذرید، اگر امروز او را قضاوت کنید فردا شما را قضاوت خواهند کرد، موفقیت در چند قدمی شماست به زودی به نیتی که در ذهن دارید می‌رسید و همین مساله موجب حسادت شخصی در اطراف‌تان می‌شود تردید و دو دلی برای گرفتن تصمیم کاری را کنار گذاشته و برای آنکه به مقصود برسید همه چیز را به اطرافیان‌تان نگویید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: قصد و نیتت پاک است. به زودی به مشکلات زندگی خود غلبه خواهید کرد و شادی و آرامش را در خود به وجود می آورید،، بهتر است؛ ناامیدی را از خود دور کنید تا بتوانید خیلی زود به هدفهایتان دست پیدا کنید و از مشکلات و سختیها خودتان را نجات دهید. شخصی خبرچین را از دور و بر خود دور کنید او همان قدر که به شما خبر می رساند اخبار شما را نیز به دیگران می گوید؛ مصلحت ایجاب می کند که بدون این که متوجه بشود این کار را بکنیدد اما گذراست. بی جهت غم روزگار را می خورید دل به کار بدهید، شما موفق خواهید شد. در یک مورد مالی باید تصمیم گیری کنید محتاط باشید.

فال قهوه روزانه | فال قهوه 13 آبان 1402

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: بگو مگو و درگیریهایی در پیش دارید که برای رسیدن به اهدافتان اتفاق می‌افتد، اما نگران نباشید که پیروز میدان شما خواهید بود. اگر می‌خواهید حرفهایی را بر زبان بیاورید سعی کنید سنجیده و و از روی درایت و تفکر باشد تا همه چیز همانطور که می خواهید پیش برود. یک خبر غیر منتظره اما بسیار حساس دریافت مى کنید؛ خیر است نگران نباشید. از بدخواهان دورى کنید و راز دلتان را با فردى نا آشنا در میان نگذارید. با شخص مهمى ملاقات خواهید کرد و شغل جدیدى به شما پیشنهاد مى شود. بهتر است این روزها از فرصت پیش آمده استفاده کنید و براى قدم هاى بعدى خود را آماده کنید. تا جایى که ممکن است بر روى وظایف و مسؤولیت هایتان متمرکز شوید.

فال ابجد روزانه متولدین دی

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: مسیری را آغاز کرده اید که نمی تواند شما را به آرزوهایتان برساند و در ناامیدی و اندوه به سر می برید اما هنوز هم دیر نیست پس راهتان را تغییر دهید. سفری در پیش دارید که به یک شهر مذهبی میباشد و میتواند شمارا از غم و اندوه خلاص کند. از فردی سر به هوا که به قول و قرار هایش عمل نمیکند. دوری کنید. ارزش خود را بدانید . پای شما به مسئله ای کشیده شده است , نذر خود را ادا کنید و قرضی که دارید را هر چه زودتر بپردازید که گشایشی در راه است . برای ارزشهای اخلاقی خود احترام قائل باشید. بیش از ظرفیت تان برای کسب منافع مالی تلاش میکنید. کاری نکنید و یا حرفی نزدید که بعدا از انجام و یا گفتنش پشیمان بشوید.

فال فرشتگان الهی امروز شنبه 13 آبان 1402

فال ابجد روزانه متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: اقبال بلندی دارید اما متاسفانه همواره ناامید هستید و این قضیه موجب شده نتوانید به آرزوهای دور و دراز تان دست پیدا کنید. اگر در انتظار داشتن فرزندی هستید مطمئن باشید که این اتفاق همین امسال برایتان روی خواهد داد. ازدواج و نامزدی در پیش دارید که شما را به وصال یار می رساند. خویشتن دار باشید و با غرور بیشتر وارد عرصه عشق شوید، شما با وفا هستید اما انقدر صبوری نکنید که نادان به نظر برسید. به زودی مکالمه ای با شخصی خواهید داشت، آن را برای هیچکس تعریف نکنید. شخصی نیاز مالی دارد، اگر موقعیت کمک کردن دارید دریغ نکنید،دستتان پر خواهد شد. خانوادیتان در حال بزرگ شدنست پ افراد جدیدی وارد ان خواهند شد.

فال انبیاء روزانه | فال انبیاء امروز شنبه 13 آبان 1402

فال ابجد روزانه متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: این روزها در وضعیت خوبی قرار ندارید و زندگی به کامتان نیست، مطمئن باشید که از این شرایط خلاص خواهید شد و رنگ روی آرامش را خواهید دید. اگر می خواهید اموالتان را پس انداز کنید باید ابتدا قرض هایتان را بپردازید. خداوند کمکتان می‌کند تا به هدفتان برسید نگران نباشید. از شما لغزشی سر زده که خود را خجالت زده میبینید بهتر است به جای سرزنش خود برای جبران مافات تلاش کنید با در به اشتباهی که کرده اید فعلا بسازید که سکوت چاره ساز هست دوست حقیقی را از غیر بشناسید از انجام کاری خسته و کلافه شده اید برای مدت کوتاهی به خودتا مرخصی بدهید بعد از نفس تازه کردن دوباره به سر کار برگردید.

منبع: وقت صبح

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر