امیر نوری | سرقت از خانه امیر نوری

سرقت میلیاردی از خانه بازیگر معروف + توضیحات کامل

شب گذشته خانه یکی از بازیگران معروف سینما و تلویزیون مورد سرقت قرار گرفت. این بازیگر می گوید همه اموالم را بردند و خانه ام را خراب کردند.

سرقت میلیاردی از فریزر و بالش
ویکی گردی:

به نقل از اقتصادنیوز: اموال امیر نوری به سرقت رفت. پس از خبر سرقت از خانه کیهان کلهر موسیقی‌دان بنام ایرانی، خانه امیر نوری، بازیگر سینما نیز مورد دستبرد قرار گرفت. سارقان مقدار قابل توجهی از اموال او را به سرقت بردند و این سرقت زمانی اتفاق افتاد که امیر نوری در خانه نبود.

امیر نوری

امیر نوری درباره این اتفاق گفت: سارقان زمانی وارد خانه شدند که من در منزل نبودم. آنها احتمالاً از دیوار وارد خانه شدند و بعد وسایل را در کمال آرامش از در خارج کردند. از آنجایی که خانه تک‌واحدی است همسایه‌های دیگر متوجه این سرقت نشدند و متاسفانه کسی چیزی ندیده ‌است.

معرفی جدیدترین سریال رضا عطاران + زمان پخش

او درباره اینکه چه اموالی از خانه سرقت شده است، گفت: وسایلی را که کمتر از یک متر ارتفاع داشت و قابل حمل بود از خانه خارج کرده‌اند. بخش‌هایی از خانه هم تخریب شده‌ است. من اول فکر می‌کردم فرد سارق از سر کینه و دشمنی چنین کاری کرده اما وقتی پلیس خانه را بررسی کرد گفت که احتمالاً سارقان به دنبال پول و طلا بودند که بخش‌هایی را در خانه تخریب کردند./اعتمادآنلاین

منابع: اعتماد آنلاین/ اقتصاد آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر