گروه خونی | خلق و خوی گروه خونی ها

هر گروه خونی چه خلق و خویی داره؟ + توضیحات

بخشی از شخصیت شما در رگ هایتان جاریست. با ما همراه باشید تا بهتون بگیم هر گروه خونی چه شخصیت هایی داره.

گروه خونی
ویکی گردی:

در رگ های همه ما خون جاری است. اما آیا تا به حال به تاثیری که گروه خونی بر شخصیت و خلق و خو  می گذارد فکر کرده اید؟ گروه خونی می تواند خلق و خو، صفات شخصیتی ، رفتار و سازگاری با دیگر گروه های خونی ، مناسب بودن برای حرفه ای خاص را پیش بینی کند.گروه‌های خونی به چهار دسته کلی یعنی: A_B_AB_O تقسیم می‌شوند که می توانید با تعیین کردن گروه خونی خود شخصیت گروه خونی خودتان را بشناسید.

 

شخصیت و خلق و خوی گروه خونی ها

1. گروه خونی O

واقع گرا، نمایشی، عمومی، مثبت، مستقل، ریسک پذیر، نا فرمان، بی اعتبار، لجوج وخودمحور. به آسانی دوست می شوند و با جریانات همراه شده وبه فرصت ها چنگ می زنند. برای شروع یک پروژه یا شکاریک ایده ونظر صریح هستند. درفعالیت های سازمان یافته خوب عمل می کنند. دربعضی موارد چندان دقیق نیستند و احساسات زیاد و قوی از خود نشان می دهند. ممکن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یک نظر بیان کنند اما معمولا این مخالفت پایدار نیست. کارگشایانی سنتی، محرک وکمی لاف زن هستند.

با خانومی که این گروه خونی رو داره ازدواج کنی بچه دار نمیشی!!

احساسات خود را خیلی نشان می دهند اما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است. نوعی ظرافت ذاتی وفطری دارند. شخصیت های اجتماعی وپر زرق و برق هستند می توانند در حوادث و بحران ها سازگاری خوبی داشته باشند. لغات و کلمات به آسانی به سراغ آنها می آیند. خجالتی نیستند و رک وصریح احساسات درونیشان را فاش می کنند. جاه طلب اند اما گاهی با جزییات سرگرم می شوند. علاقمند به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند.

2. گروه خونی A

دستپاچه، مطیع و آرام، فداکار، مودب و درستکار. حتی در مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند. نسبت به نظرات عمومی حساس اند. اغلب درون گرا هستند دربرخورد با دیگران خجالتی وکمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند کمی بدبین هستند. برای روابط ارزش قائل بوده ونسبت به دیگران وفادارند. نسبت به تغییرات تردید دارند. دوست داران طبیعت وگریزان از جمعیت وشلوغی هستند. به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن ومخفی برای خود نیازمندند. عموما دو دل و غیر قاطع اند. برای حضوردر کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود. علاقه مند به ایجادرابطه نیستند وتلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند.

3. گروه خونی B

پرسروصدا، خودپسند و خودبین، پرانرژی جدی، بشاش، خشرو، فعال وحساس. در راه رسیدن به هدف، معمولا جزو بهترین افراد تیم می شوند وافراد تکرویی هستند. اغلب کارها رابا روش های خودشان انجام می دهند و خود کفا هستند. شخصیت های ماجراجو ودلیر، علاقه مند به داشتن یک راه مشخص ومخصوص، موجوداتی اجتماعی وعلاقه مند به مهمان داری هستند. علاقه به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند.

بگو گروه خونیت چیه تا بگم واکنش بدنت به بیماری‌ها چیه؟

4. گروه خونی AB

اجتماعی، سخت گیر نیستند، غمخوار ودلسوز، دیپلماتیک، اهل گشت وگذار، خلاق، غیر قابل پیش بینی، هنرمند و انعطاف پذیر. مخلوطی از تضادها، خجالتی در مقابل بعضی ها ، بی باک وگستاخ با بعضی دیگر، برونگرا ودرونگرا، گاهی غیر قابل پیش بینی است وگاهی ظاهرا بسیار آرام وخونسرد به نظر می رسند. قدرت خلاقه زیادی دارند، توانا در پیدا کردن مشکلات و دور زدن آنها، علاقه مند به محیط شهری، به آسانی خسته می شوند. به نظر می رسد که هر کاری که انجام می دهند از روی اجبار است. هرگز کاری را برای قدردانی انجام نمی دهند. اسرار آمیز بنظر می رسند. در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند. علاقه مند به ایجاد رابطه نیستند وتلاش چندانی هم برای این کار نمی کنند.

منبع: بیوتوته

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر