درگیری دانش آموزان | درگیری دانش آموزان دختر در مدرسه

درگیری دانش آموزان در مدرسه دخترانه 18 نفر رو راهی بیمارستان کرد!

۱۸ دختر دانش آموز دبیرستانی، به دلیل درگیری به بیمارستان منتقل شدند. با ما همراه باشید تا علت درگیری دانش آموزان در این مدرسه رو بهتون بگیم.

دعوا در مدرسه
ویکی گردی:

 به نقل از ایسنا: درگیری دانش آموزان در مدرسه دخترانه زینبیه یاسوج باعث شد تا 18 نفر راهی بیمارستان شوند. حسنعلی عزت‌خواه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در تشریح این خبر اظهار کرد که در پی درگیری دانش آموزان در  مدرسه زینبیه یاسوج یکی از طرفین دعوا از اسپری که از جیب خود درآورده بود، به صورت طرف مقابلش زد که پخش شدن بوی اسپری منجر به سرگیجه و بدحالی ۱۸ دانش آموز دختر دیگر شد. در ادامه با ما همراه باشید تا درگیری دانش آموزان این مدرسه رو بهتون بگیم.

 

درگیری دانش آموزان

حسنعلی عزت‌خواه در تشریح این خبر اظهار کرد: دانش آموزانی که دچار سرگیجه شده بودند توسط پرسنل اورژانس به مراکز درمانی یاسوج انتقال داده شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: ۱۸ دانش‌آموزان یکی از مدارس دخترانه یاسوج در پی‌درگیری دو دانش آموز راهی بیمارستان شدند.

همچنین محمود شهامت، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج_ در این خصوص گفت: حدود ۱۸ نفر از دانش‌آموزان دختر یک مدرسه دبیرستان یاسوج بر اساس استنشاق یک ماده شبه منفجره با علامت‌های تنفسی و تنگی‌نفس به بیمارستان امام سجاد(ع) مراجعه کردند که الحمدلله بعد از گذشت ۴ ساعت همه وضعیت پایداری دارند و حال همگی خوب و مساعد است و یا ترخیص شدند و یا تا ساعت‌های آینده همگی ترخیص خواهند شد.

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر