ترن هوایی | ترن هوایی مرگبار | مرگبار ترین ترن هوایی دنیا

محاله سوار این ترن هوایی بشی و زنده پیاده شی! + ویدیو

شاید باورتون نشه در آمریکا یه ترن هوایی مرگباری وجود داره که افرادی که دوست دارند بمیرند سوار اون میشن! برای مشاهده این این ترن تا انتهای مطلب همراه ما باشید!

ترن هوایی
ویکی گردی:

ویکی گردی: یک مهندس عجیب و غریب با ساخت ترن هوایی اتانازی که به نام ترن هوایی مرگ نیز شناخته می‌شود، به شهرت رسید. این ترن هوایی از یک طراحی بسیار خطرناک بهره می‎‌برد که قادر است فردی که بر روی آن سوار شده را آنقدر تحت فشار قرار دهد که بعد از چند دقیقه دوام نیاورد و از بین رود! در ادامه شمارو با این وسیله به شدت هیجان انگیز و خطرناک آشنا میکنیم!  

 

فیلمی از مرگبارترین ترن هوایی دنیا

اگه فیلم براتون باز نمیشه، فیلترشکن رو خاموش کنید! 

یک مهندس لیتوانیایی در طرحی عجیب، هولناک و مورد انتقاد، ترن هوایی مرگباری طراحی کرده که‌ در آن مسافران، پس از آنچه که او «تجربه لذت و ترس» خوانده بود، کشته شوند.

بر اساس طرح ارائه شده برای ترن هوایی هراسناک اوتانازی با نام «Madcap»، جان یک انسان پس از سفر با این ترن، با رضایت او گرفته می‌شود!

تریولیوناس اوربوناس از رویال کالج هنر لندن، این مفهوم را برای ارائه یک مجموعه تجربیات از شادی تا هیجان و ترس و در نهایت بیهوشی مسافران طراحی کرده است. این طراحی در اصل یک ترن مرگ خودکشی است!

مسافر در زمان حرکت در سرعت ۱۰۰ متر در ثانیه در اثر فقدان اکسیژن در مغز خواهد مرد. اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهند مسافران فشاری معادل با 10G را برای مدت زمان یک دقیقه در این سفر تجربه می‌کنند و پس از بی‌هوشی به دلیل نرسیدن اکسیژن کافی به مغز و ارگان‌های حیاطی دیگر، جان خود را از دست می‌دهند.

اوربوناس از زمان کودکی در حوزه پارکهای شهربازی شرکت داشته و خود را معمار و مهندسی که کارش فعالیت در حوزه‌های هنز و فلسفه است، می‌داند. به نظر او، اختراعش هیچ تناقضی با انسانیت ندارد و می‌تواند در مواردی به بشر کمک کند.

چرا ترن مرگ طراحی شد؟

مهندس طراح ترن هوایی آتانازی، این سفر مرگبار را حاصل پیوند تحقیقات پیشرفته میان‌رشته‌ای در پزشکی فضایی، مهندسی مکانیک، فناوری مواد و گرانش، خوانده است. طراحی اوربوناس از سخنان جان آلن، رئیس سابق شرکت ترن سازی Toboggan فیلادلفیا الهام گرفته که یکبار گفته بود: ترن هوایی برتر، زمانی ساخته می‌شود که 24 مسافر را سوار کرده و در بازگشت همه مرده باشند!

هر چند ترن هولناک اوتانازی مخالفان زیادی دارد که باعث شده‌اند این ایده با گذشت بیش از یک دهه همچنان اجرایی نشود اما فکر پشت این ایده، می‌تواند برای برخی از افراد حتی مفید باشد!

 برای مثال افرادی که به دلیل بیماری‌های بدون درمان، زندگی سختی را دارند با استفاده از ترن هوایی اوتانازی استفاده کنند و پیش از مرگشان، یک تجربه به شدت هیجان‌انگیز داشته باشند.

منبع: گجت نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر