پرسپولیس | بازیکنان پرسپولیس

کلاهبرداری میلیاردی از بازیکنان پرسپولیس + جزئیات کامل

در این گزارش از سایت ویکی گردی جزئیات کامل در خصوص موضوع کلاهبرداری از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس را مطالعه کنید.

پرسپولیس
ویکی گردی:

پرسپولیس یکی از باشگاه های معروف فوتبال ایرانی است. باشگاه پرسپولیس طرفدارن زیادی را به خود اختصاص داده است. علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس و یحیی گل محمدی  سر مربی این تیم است. به تازگی خبری در مورد کلاهبرداری از بازیکنان پرسپولیس منتشر شده است که در این مطلب از سایت ویکی گردی به بررسی آن می پردازیم.

به نقل از ایسنا: بر اساس اطلاعاتی که در اختیار خبرنگار ایسنا قرار گرفته شده است، فردی با وعده سود چند میلیاردی از طریق خرید حواله‌های خودرو در بازار، مبالغ هنگفتی را از برخی بازیکنان پرسپولیس دریافت کرده و متواری شده است.

 در سال‌های اخیر به دلیل اختلاف قیمت زیاد خودرو در کارخانه و بازار آزاد، گروهی از مردم برای درآمدزایی و رسیدن به سود در این بازار سرمایه‌گذاری کردند. در این میان برخی افراد سودجو نیز با وعده‌های عجیب به دنبال کسب سودهای کلان از این بازار هستند که پای یکی از این افراد به باشگاه پرسپولیس هم باز شده است!

 دو سال قبل از طریق یکی از نزدیکان این باشگاه، فردی به اعضای تیم معرفی می‌شود که در  زمینه خرید و فروش خودرو فعالیت می‌کرد. این فرد به بازیکنان پرسپولیس اعلام می‌کند که افراد زیادی را می‌شناسد که در قرعه‌کشی فروش خودرو برنده شده‌اند اما مبلغ خودرو را ندارند و می‌خواهند امتیاز خرید خودروی خود از کارخانه را به فروش بگذارند.

با همین وعده و وسوسه سودهای میلیاردی، برخی بازیکنان پرسپولیس به این فرد اعتماد کردند و مبالغی مانند ۱۷ میلیارد تومان، ۴ میلیارد تومان، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و مبالغی از این دست را در اختیار این فرد گذاشتند. در ادامه فرد مذکور در خرید امتیاز خرید خودروها موفق نیست و متواری می‌شود و بازیکنان هم به خودروهای وعده داده شده و اصل پول خود نرسیده‌اند.

هنوز درباره سرنوشت فرد مذکور اطلاعات دقیقی در دست نیست اما بازیکنان پرسپولیس که در جریان این اتفاق دچار ضرر و زیان شده‌اند، شکایت خود را نزد مقام قضایی ثبت کرده‌اند و پیگیر موضوع هستند.

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر