آتیلا پسیانی | خاکسپاری آتیلا پسیانی

ازدحام شدید جمعیت در لحظه خاکسپاری آتیلا پسیانی + فیلم

مراسم وداع با پیکر آتیلا پسیانی بازیگر مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون ایران، صبح امروز پنجشنبه ۲۰ مهر در تالار وحدت برگزار شد.

آتیلا پسیانی
ویکی گردی:

فیلم های مراسم وداع آتیلا پسیانی را در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی تماشا کنید. امروز پنجشنبه ۲۰ مهر، تالار وحدت و خیابان شهریار حال و هوای دیگری داشت. حضور هنرمندان و بازیگران معروف در مراسم تدفین آتیلا پسیانی برای همدردی و وداع با این بازیگر محبوب را در مطلب قبل دیدید. در ادامه فیلمی از ازدحام جمعیت در لحظه خاکسپاری آتیلا پسیانی را تماشا کنید.

امروز این فضای فرهنگی و هنری غمگین است و غم خود را در چهره‌های هنرمندان و افرادی که به این فضا آمده‌اند، نمایان کرده است.

چهره های غم زده سلبریتی های معروف در خاکسپاری آتیلا پسیانی + عکس

امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲، چهره‌هایی که در تالار وحدت حضور پیدا کرده‌اند برای تماشای اثری هنری به این مکان نیامده‌اند، بلکه امروز تماشاگر آخرین حضور یک چهره هستند؛ چهره‌ای که هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد.

آتیلا پسیانی

بسیاری از حاضران در تالار وحدت، خیابان شهریار و به طور کلی پهنه رودکی، بارها و بارها به تماشای نقش‌آفرینی‌های آتیلا پسیانی نشسته‌اند ولی این بار قرار است آخرین حضور آتیلا را ببینند زیرا آتیلا پسیانی دیگر به تالار وحدت، تئاتر شهر، تماشاخانه ایرانشهر، تالار مولوی و هیچ سالن تئاتری یا لوکیشن سینمایی قدم نخواهد گذاشت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۹ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر