متولدین هر ماه | گل مخصوص متولدین هر ماه

گل ماه تولدم چیه؟ | گل مخصوص متولدین هر ماه + توضیح

متولدین هر ماه یک گل مخصوص به خودشون دارن که بر اساس ویژگی آن ها انتخاب شده. میخوای ببینی گل ماه تولدت چیه همراه ما باش.

متولدین هر ماه
ویکی گردی:

یکی گلهایی برای متولدین هر ماه مخصوص هست ولی اینطور نیست که گلهای دیگه هم براشون خوب نباشه. این گل ها به نوعی بر اساس شخصت و ویژگی های فردی که دارن برای متولدین هر ماه دسته بندی شدند. بنابراین با خواندن این مطلب متوجه می شوید که گل متولدین هر ماه چه چیزی است و به چه دلیل این گل انتخاب شده است.

فروردین: گل رز

گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام می دهید. بسیار رک گو هستید و عاشق مسافرت. اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خوب است.

اردیبهشت: گل نسترن

فردی صبور و پرطاقت هستید و اراده بسیار قوی دارید. دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهید. خجالتی هستید ولی قابل اعتماد. سعی میکنید از مشاجرات دوری کنید.

خرداد: گل یاس

رک گو و پر حرف بوده و همین امر به جذابیت شما می افزاید. مانند گل یاس، همیشه برای زنده کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارید. از رفتار بد دیگران می گذرید. برای رفاقت ارزش زیادی قایل هستید.

تیر: گل بنفشه

زندگی همیشه برایتان شیرین نیست. زیاد با فراز  و فرودهای آن مواجه می شوید. به جای داشتن درآمد جزئی به فکر داشتن درآمدهای کلان هستید. ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیت های خلاقانه هستید. در خانه بیشتر از همه جا احساس امنیت و آرامش می کنید.

مرداد: گل شب بو

فردی با محبت، خونگرم، دلسوز اما کمی عصبی هستید. غالبا از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید و کمی نیز احساس ترس در شما دیده می شود. برخی اوقات مردم از اخلاق خوب شما سواستفاده می کنند.

شهریور: گل داوودی

جدی، متفکر و تا حدی اندیشمند هستید. در کارهایتان سرسختی و سماجت دارید و این مسئله گاهی به ضرر شما تمام می شود. به رغم آنکه شخص مهربانی هستید اما برخی اوقات رگ های نامهربانی در شما دیده شده که این مسئله دیگران را رنج می دهد.

مهر: گل زنبق

فرد مودبی هستید. به سرعت عصبانی می شوید ولی خیلی سریع به حالت اولیه برمیگردید. از زیبایی لذت می برید. فرد محبوبی هستید و سرشت سخاوتمندی دارید. میل زیادی برای زندگی در شما موج می زند و از انجام هر کاری لذت می برید.

آبان: گل ارکیده

به سرعت تصمیم میگیرید و در انجام کارهایتان بسیار سریع و چابک هستید. تغییرات شغلی شما را نمی ترساند که این موضوع یکی از برترین های شخصیت شما است. توانایی استثنایی در سازماندهی کارهایتان دارید.

آذر: گل مریم

احساساتی، صادق، باوفا، بشاش و خوش اخلاق هستید. اما اگر بخواهید میتوانید همزمان روی دیگر سکه را نیز نشان دهید. خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگی می دانید. کمال طلب و تا حدی رویایی هستید که در برخی موارد این رگه های شخصیتی به شما کمک می کند.

دی: گل همیشه بهار

اهل رقابت و دوست بازی و قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون از خانه بگذرانید. بسیار تودار و در واقع درون گرا هستید. از شادی دیگران شاد می شوید اما خود به سختی به آرزوهایتان دست می یابید.

بهمن: گل گلایل

باهوش هستید و می دانید چه میکنید. میخواهید همه امور مطابق میل شما باشد که البته گاهی می تواند به دلیل عدم توجه به نظر دیگران برایتان مشکل ساز شود. اما در مورد عشق صبور هستید. همواره اهدافی برای دستیابی دارید و واقعا برای رسیدن به آنها تلاش می کنید.

اسفند: گل نرگس

مهربان، باگذشت و بسیار تودار هستید. به هیچ وجه خودخواه نیستید. همیشه بهترین را برای دیگران می خواهید. دوستانتان برایتان بسیار مهم هستند. و قدر آنچه را که دارید می دانید. بین دوستان محبوب هستید و در خانواده نظر شما بر دیگران ارجحیت دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر