یحیی گل محمدی | یحیی گل محمدی سر مربی پرسپولیس

یحیی گل محمدی پرسپولیس را ترک کرد!! + جزئیات

جزئیات کامل فسخ قرار داد یحیی گل محمدی و علت آن را در این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید.

یحیی گل محمدی
ویکی گردی:

یحیی گل‌ محمدی (زادهٔ ۲۸ اسفند ۱۳۴۹) بازیکن سابق و سرمربی کنونی فوتبال اهل ایران است که هدایت باشگاه فوتبال پرسپولیس را بر عهده دارد. یحیی گل‌ محمدی سابقهٔ بازی در تیم‌های تراکتور تبریز،پرسپولیس، فولاد خوزستان و صباباتری را دارد. همچنین یحیی گل‌ محمدی  در ۷۴ بازی برای تیم ملی ایران به میدان رفته و ۵ گل برای این تیم، زده‌است.

گل‌محمدی مربی‌گری را در تیم تربیت یزد در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد، وی در مرداد ۱۳۸۹ به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران انتخاب شد،گل‌محمدی در سال ۱۳۹۰ به عنوان دستیار علی دایی در تیم راه‌آهن به فعالیت پرداخت، در خرداد ۱۳۹۱ وی به عنوان سرمربی تیم صبای قم انتخاب شد اما وی در مهر ماه سال ۱۳۹۱ از این تیم جدا و به عنوان دستیار به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

صحبت های تلخ حمید لولایی راجب بازیگری + فیلم

غیبت دو روزه یحیی گل محمدی در تمرینات پرسپولیس اکنون با خبر شوکه‌کننده‌ای همراه شده و سرمربی پرسپولیس بعد از چند اخطار نسبت به عدم تعهد باشگاه نسبت به قراردادش، اکنون قراردادش را با این تیم فسخ کرده است.

سرمربی پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالباتش طی فصل گذشته در چند مرحله به این باشگاه نوتیس داده بود و در ادامه به واسطه عدم توجه به این تعهد، او قراردادش را با سرخ‌ها فسخ کرد تا شوکی باورنکردنی در ایام تعطیلی لیگ به هواداران این تیم بدهد.

گل محمدی که گفته می‌شود بیش از ۱۵ درصد از قراردادش طی فصل گذشته باقی مانده و بحث‌هایی که درباره تمدید قراردادش نیز شکل گرفته بود بی نتیجه مانده است، در نهایت بعد از اینکه نامه‌های مربوط به اخطار در خصوص قرارداد و آپشن‌هایش به باشگاه بی پاسخ باقی ماند، ترجیح داد بعد از بعد از بازی با گل گهر سیرجان و جشن قهرمانی این تیم، در تمرینات پرسپولیس طی دو روز اخیر شرکت نکند.

در ابتدا گفته می‌شد که عدم حضور یحیی گل محمدی در تمرینات به واسطه قهر و اعتصاب او است، اما اکنون پیگیری خبرنگار ورزش سه نشان می‌دهد که یحیی گل محمدی به طور رسمی قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرده و می‌توان اینطور عنوان کرد که "یحیی سرمربی پرسپولیس نیست"!

استقبال بازیگران و هنرمندان از پیکر آتیلا پسیانی + عکس

سرمربی پرسپولیس که نارضایتی بابت شرایط باشگاه حتی در جشن قهرمانی این تیم نیز مشخص بود، اکنون تصمیم قطعی خود را در این خصوص گرفته و یکی از نزدیکانش در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تایید این خبر افزود: "او دیگر سرمربی پرسپولیس نیست و فسخ کرده است. این یعنی که او اکنون مختار است به هر تیمی خواست برود و با همان نامه فسخ کارش را دنبال کند! "

با این حال در شرایطی که ۴۸ ساعت از این موضوع مهم در باشگاه پرسپولیس می‌گذرد، مسئولی از این باشگاه واکنشی نسبت به آن نداشته است و باید دید ماجرای نیمکت پرسپولیس و یحیی گل محمدی و مدیران تیم به کجا خواهد کشید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر