نوزاد | فوت نوزاد | فوت نوزاد در بیمارستان

اتفاقی عجیب در یکی از بیمارستان های ایران | مرگ 6 نوزاد به طور همزمان

در این گزارش از سایت ویکی گردی علت و جزئیات کامل در خصوص مرگ این 6 نوزاد را بخوانید.

نوزاد
ویکی گردی:

مرگ همزمان 6 نوزاد در بیمارستان شهر کرد!!! علت مرگ این نوزاد ها چیست؟ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری از تشکیل تیم ویژه بررسی موضوع فوت ۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد خبر داد. توضیحات بیشتر در این خصوص را در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید.

سیدنصرالدین صالحی امشب در جمع خبرنگاران، در خصوص فوت ۶ نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد، اظهار داشت:متاسفانه پس از وصول خبر مبنی بر فوت شش نوزاد در بیمارستان هاجر شهرکرد، تیم ویژه بررسی موضوع تشکیل و در حال بررسی ابعاد مختلف موضوع است.

تولد یک نوزاد عجیب با ریش و سبیل همه را شوکه کرد + عکس و فیلم

 صالحی افزود: منتظر اعلام نظر نهایی بازپرس ویژه رسیدگی به پرونده با همکاری مراجع ذیصلاح از جمله پزشکی قانونی هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تحقیقات از مسئولان در حال انجام است و با مقصرین احتمالی برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

وی با تاکید بر حفظ امنیت روانی جامعه گفت: لازم است از انتشار اخبار جعلی در فضای مجازی خودداری شود و عموم مردم اخبار تکمیلی را از مراجع رسمی دنبال نمایند.

خوردن پفک نوزاد یک ساله را به کام مرگ کشاند + جزئیات

صالحی از احضار رئیس بیمارستان هاجر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: توضیحات این مسئولین دریافت شده و علت فوت این نوزادان پس از تکمیل پرونده به مردم اطلاع رسانی خواهد شد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر