دانش آموزان | زامبی شدن دانش آموزان

ویروس جدید دانش آموزان دختر را تبدیل به زامبی کرد + فیلم وحشتناک

یک بیماری مرموز در میان دانش‌آموزان یک دبیرستان دخترانه شناسایی شده و تاکنون ۹۵ بیمار مبتلا به این بیماری شده اند

دانش آموزان
ویکی گردی:

 یک بیماری مرموز در میان دانش‌ آموزان یک دبیرستان دخترانه در منطقه غربی کنیا شناسایی شده و تاکنون ۹۵ بیمار مبتلا به آن تشخیص داده شدند طی چند روز گذشته ۹۵ دانش‌ آموزان دختر در کنیا به یک بیماری مرموزی مبتلا شده بودند که آن‌ها را به زامبی تبدیل کرده است. آفریقا نیوز با اشاره به اینکه وضعیت به نقطه بحرانی رسیده است، گزارش داد که علت دقیق بیماری مرموز دانش‌ آموزان هنوز مشخص نیست و دولت کنیا در حال بررسی آن است.

متخصصان به دلیل عدم وجود اطلاعات کافی از این بیماری تحقیق گسترده‌ای را آغاز کردند.

یک مقام بهداشت کنیا گفت: این بیماری مرموز در میان دانش‌آموزان یک دبیرستان دخترانه در منطقه غربی کنیا شناسایی شده و تاکنون ۹۵ بیمار مبتلا به آن تشخیص داده شدند.

منتظر حضور زامبی ها در خیابان باشیم! | زامبی ها به خیابان می آیند

وزارت بهداشت کنیا همچنین اذعان کرد که این بیماری منجر به بروز علائمی، چون مشکل در راه رفتن، درد زانو و فلج در افراد می‌شود.

زامبی

سوزان ناخومیچا وزیر بهداشت کنیا در این باره اظهار داشت که در ۵ آزمایشی که تاکنون بر روی دانش آموزان انجام شده تاکنون نتیجه‌ای به دست نیامده است و نمونه‌های اضافی برای بررسی بیشتر به مراکز بهداشتی در نایروبی، پایتخت این کشور ارسال شده است.

در حال حاضر تحقیقات جامع برای تعیین علت و نوع این بیماری در حال انجام است.

مقامات کنیا پس از ادامه تحقیقات، مدرسه‌ای که شیوع این بیماری در آن گزارش شده بود را تعطیل کردند.

انتشار ویدئو‌هایی از دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه اریگی که دچار اختلالاتی مانند فلج و لرزش بدن بودند، در روز‌های اخیر سروصدای زیادی به‌پا کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر