اینترنت | اختلال در اینترنت | قطعی اینترنت

اینترنت کدام شهرها قطع می شود؟! | جدول قطعی اینترنت تا آخر هفته

در این گزارش از سایت ویکی گردی جزئیات کامل قطعی اینترنت در این هفته را بخوانید.

قطعی اینترنت
ویکی گردی:

اینترنت قطع می شود؟ در زمانی زندگی میکنم که همه چی وابسته بدون اینترنت است و حتی میشه گفت بدون اینترنت نمیشه زندگی کرد. خبری منتشر شده است که خبر از اختلال اینترنت در برخی شهر ها و مناطق می دهد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

شرکت ارتباطات زیرساخت در اطلاعیه ای آورده است : «با توجه به برنامه شرکت ارتباطات زیرساخت درخصوص افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت IP شبکه‌ی هسته‌ی کشور و در راستای افزایش کیفیت ارتباطات، اقدامات فنی لازم جهت ارتقاء و توسعه تجهیزات شبکه پس از نیمه‌شب‌ها و در ساعات کم ترافیک شبکه انجام می‌شود که ممکن است در برخی مناطق باعث ناپایداری موقت شبکه گردد.»

با این روش مصرف اینترنت رو تا 50 درصد کاهش بده + فیلم آموزشی

گفتنی است، از ابتدای شهریورماه وزارت ارتباطات و شرکت زیرساخت ، بارها اعلام کرده‌ بودند به‌ منظور ارتقاء و توسعه ظرفیت شبکه ارتباطات زیرساخت و براساس نیازسنجی و طراحی‌های انجام شده قبلی، تجهیزات مورد نیاز تامین و مراحل جایگزینی و ارتقاء تجهیزات آغاز شده است. بدین منظور براساس فرآیند رایج و مصوب، تغییرات در ساعات کم ترافیک شبانه روز (اکثراً بامداد )، در قالب down time فنی انجام می‌شود؛ هر چند برخی رسانه‌ها بر اساس گزارش دوره‌ای نت بلاکس به این موضوع پرداخته بودند.

جزئیات و زمانبندی تغییرات در یک هفته آتی به شرح جدول زیر است:

جدول قطعی اینترنت

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر