شاهرخ استخری | همسر شاهرخ استخری | ازدواج شاهرخ استخری

ماجرای جالب ازدواج شاهرخ استخری و همسرش در برنامه تلویزیونی + فیلم

توضیحات شاهرخ استخری در مورد فروش طلا و زندگی شخصی اش را در این مطلب از سایت ویکی گردی تماشا کنید.

شاهرخ استخری
ویکی گردی:

شاهرخ استخری بازیگری که با ایفای نقش در دو سریال دلنوازان و فاصله ها به شهرت رسید روبروی مهران مدیری روی صندلی دورهمی نشست شاهرخ استخری از آغاز فعالیتش در دنیای هنر ، زندگی شخصی و فعالیت تجاری اش گفت. در ادامه می توانید فیلم دعوت شاهرخ استخری به برنامه دورهمی را تماشا کنید.

برای تماشای فیلم زیر فیلتر شکن خود را خاموش کنید

شاهرخ استخری راز موفقیت 22 شعبه طلایش را لو داد + فیلم

مهران مدیری گفتگو با شاهرخ استخری را با طرح این سوال که تو آدم خوش اخلاقی هستی اما دیگران درباره ات میگویند که خیلی مغروری و خودت را میگیری این درست است؟ شاهرخ استخری گفت:فکر میکنم این فکر و باور از نقش هایی که من با آنها به شهرت رسیدم و شناخته شدم نشات گرفته باشد ، این فکر که من آدم مغروری هستم از نقشم در سریال دلنوازان شکل گرفته و به نظرم ماندگار شده است.

علت دوری شاهرخ استخری از تلویزیون چه بود

مهران مدیری از محبوبیت شاهرخ استخری با سریال دلنوازان و فاصله ها صحبت کرد و از او خواست درباره کمرنگ شدن در تلویزیون بعد از این دو سریال صحبت کند که گفت :بعد از فاصله ها و دلنوازان 5 سال با تلویزیون کار نکردم اما در سینما حضور داشتم و چند فیلم سینمایی بازی کردم ولی به نظرم خیلی دیده نشد. من برای بازگشت دوباره به تلویزیون منتظر کار کردن با کارگردان های بزرگ بودم اما به نظرم اشتباه کردم و اینهمه دوری از فضای تلویزیون اصلا کار درستی نبود . وقتی با سریال آمین به تلویزیون بازگشتم با اینکه انتظار دیده شدن داشتم اما این سریال هم خیلی دیده نشد .شاهرخ استخری ادامه داد :برای اینکه پای یک قرارداد بنشینی داشتن کار سینمایی بسیار مهم است . من قبل از اولین کار سینمایی ام 13 کار دیگر را رد کرده بودم اما اهمیت این موضوع که کار سینمایی نداشتم باعث شد تا در سینما کار کنم.

بازیگر سریال دلنوازان در ادامه بحث به متولد ماه مهر بودن اشاره کرد و درباره خصوصیات متولدین این ماه صحبت کرد.

ماجرای بازیگر شدن شاهرخ استخری

مهران مدیری ماجرای جالب بازیگر شدن شاهرخ استخری را اینگونه شرح داد :هنر دوست داشتی و میخواستی مهندس شیمی شوی ولی مهندسی صنایع خواندی و به عنوان شغل دوم وارد دنیای طلا شدی و بازیگری را انتخاب کردی ، این ماجرا چگونه شکل گرفت؟ طرح این موضوع باعث خنده شاهرخ استخری شد و ادامه داد:مهندسی شیمی را به دلیل اینکه پدرم شیمی خوانده بود دوست داشتم ، از آنجایی که پدر و مادر من تحصیل کرده بودند باید حتما در دانشگاه درسم را ادامه میدادم و بهه همین دلیل در دانشگاه در رشته صنایع قبول شدم و سال سوم دانشگاه وارد دنیای هنر شدم و به گروه تئاتر محمد رحمانیان پیوستم . اولین نقش من در تئاتر نقش یک اسب بود که فقط شیهه میکشید.

چهره بدون آرایش همسر شاهرخ استخری سوژه شد + عکس

بازیگر سریال فاصله ها ادامه داد :بعد از آن تئاتر به کلاس های بازیگری رفم و 4 سال در مکان های مختلف تست بازیگری دادم تا اینکه سال 88 کارم را شروع کردم.

تعریف کردن خاطره جالب شاهرخ استخری از اولین نقشش در تئاتر باعث شد مهران مدیری نیز به اولین نقشش در تئاتر در قالب یک لاک پشت اشاره کند و بگوید :که من در طول یک ساعت و نیم نمایش نقش لاک پشتی را برعهده داشتم که باید در این زمان از یک سمت صحنه به سمت دیگر میرفت.

شاهرخ استخری در ادامه صحبت هایش به گوشه گیر بودن و زندگی تنها اشاره کرد و گفت:من در ابتدا خیلی گوشه گیر بودم و تمام وقتم را در خانه میگذراندم و مدت زیادی را تنها زندگی کرده ام اما الان نسبت به قبل خیلی بهتر شده ام و راحت تر در جامعه حضور دارم.

ماجرای عاشق شدن و ازدواج شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در پاسخ به سوال عاشق شدی مهران مدیری گفت:بله حدود 5 ، 6 سال پیش عاشق شدم. همسرم 20 سال قبل از ایران رفته بود و مقیم خارج از کشور بود . ما از طریق دوستن مشترکمان با هم آشنا شدیم وایشان به ایران آمدند و بعد از یکسال آشنایی با هم ازدواج کردیم و حاصل این ازدواج دخترم پناه است.

در ادامه این گفتگو شاهرخ استخری درباره حضورش در صفحه مجازی و طرفداران خوبش صحبت کرد و به ماجرای یارکشی در سینما اشاره کردو درباره تجارتی که این روزها در زمینه طلا دارد صحبت کرد و گفت:من یک کار تولیدی را در زمینه طلا آغاز کردم و از صفر تا صد ماجرا را خودمان تولید میکنیم و خداراشکر از برنامه ای که پیش رو داشتیم جلوتر عمل کردیم و امیدوارم در سالهای آینده بتوانیم برداشت خوبی داشته باشیم.

مهران مدیری به علاقه زیاد شاهرخ استخری به تخم مرغ اشاره کرد و شاهرخ استخری در این باره گفت:من سر صحنه یک استوری گذاشتم بفرمایید تخم مرغ و با هجمه ای از انتقادها روبرو شدم که بعدا فهمیدم بخاطر گرانی تخم مرغ بوده است.

زن شاهرخ استخری عکس لباس عروس سلطنتیش رو منتشر کرد!

در بخش پایانی گفتگو شاهرخ استخری به ماجرایی که در یک مصاحبه برایش رخ داده بود اشاره کرد و گفت:من در یک مصاحبه گفتم که همسرم از 16 سالگی در خارج از کشور کار کرده است اما با گفتن این حرف با انتقادهای زیادی روبرو شدم. کار کردن در این سن در خارج از کشور یک امر طبیعی است و اصلا به مقوله نیاز مالی ارتباطی ندارد . همسرم خیلی مسائل را دوست ندارد و من نمیتوانم چیزی را به او تحمیل کنم و این خود اوست که برای آینده اش تصمیم میگیرد.

در پایان این گفتگو شاهرخ استخری یک ساعت که مربوط به المپیک سیدنی 2000 بود و با اولین دستمزدش خریده بود را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر