فریبا نادری| عکس فریبا نادری| همسر فریبا نادری

فریبا نادری به سیم آخر زد | عصبانیت فریبا نادری از زن دوم شدن +ویدئو

فریبا نادری بازیگر سریال ستایش به همسر دوم شدن اعتراض کرد.

فریبا نادری
ویکی گردی:

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون است. فریبا نادری با بازی در سریال ستایش به شهرت رسید. فریبا نادری در این سریال نقش همسر دوم صابر را بازی می کرد که نقش منفی بود. فریبا نادری علاوه بر ستایش، در سریال‌های گمشدگان و پرستاران نیز بازی کرده است. جدیدترین اخبار درباره فریبا نادری را در ادامه بخوانید. 

فریبا نادری در تازه ترین گفتگوی خود از پیشنهادهای تکراری به خود برای ایفای نقش زن دوم انتقاد کرد.

او در سریال ستایش نقش زن دوم شخصیت صابر را بازی کرد و بازی خوبش در آن نقش منفی باعث شد پیشنهادات زیادی برای بازی در چنین نقش هایی بگیرد.

ویدئوی صحبت های فریبا نادری درباره پیشنهاد تکراری ایفای نقش زن دوم را در ادامه می بینید.

جگرکی فریبا نادری و همسرش!

مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری در گفت وگویی گفته که از فعالان حیطه لبنیات است.مهرداد طباطبایی اخیرا رستورانی با همراهی همسر خود فریبا نادری به راه انداخته است.

 

مهرداد طباطبایی درباره دلیل این کار گفته است:نزدیک عید امسال یکی از دوستان خارج نشین مهمان ما بود و می خواست دل و جگر بخورد اما جای مناسبی را پیدا نکرده بود و این سوال پیش آمد که چرا دل و جگر فقط در مناطقی خاص از تهران مثل درکه، دربند و فرحزاد یا برخی نقاط پایین شهر سرو می شود؟ این شد که با همراهی پسرخاله ام که یک رستوران دار است به فکر راه اندازی افتادیم. الان پسرخاله ام مدیر داخلی رستوران است، من مدیر اجرایی ام و فریبا هم کارهای فروش و مدیریت مارکتینگ را انجام می‌دهد.

فریبا نادری| تصاویر و بیوگرافی فریبا نادری و همسرش

فریبا نادری: آزار جنسی زنان سینما یک موضوع تخیلی نیست

فریبا نادری با اشاره به اینکه در گذشته میزان تعارضات جنسی و خشونت علیه زنان در سینما بیشتر بود، تأکید کرد که پر رنگ شدن فضای مجازی در جامعه به کمتر شدن تعارضات جنسی در سینما کمک کرد.

 

بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با برنا اظهار داشت: قطعاً موضوع خشونت علیه زنان و تعرضات جنسی به آن‌ها در سینما یک موضوع تخیلی نیست وگرنه پس از مطرح شدن آن این تعداد واکنش نسبت به این مسئله شاهد نبودیم.

نادری تصریح کرد: اکثر زنانی که در سینما فعالیت دارند، به خصوص سینماگران زنی که پشت صحنه هستند سرپرست خانواده هستند یا استقلال دارند و به همین دلیل قطعاً کار کردن برای آن‌ها مهم است و این احتیاج به کار و شغل باعث می‌شود که هر شرایطی را تحمل کنند و برخی موارد هم برخی افراد از این وضعیت سوءاستفاده کرده و دست به تعرضاتی می‌زنند که متأسفانه تا امروز نگاهی جدی برای رفع این معضل وجود نداشته است.

فریبا نادری: آزار جنسی زنان سینما یک موضوع تخیلی نیست

 

وی افزود: بیانیه‌هایی که علیه خشونت علیه زنان و تعرضات جنسی به زنان در عرصه سینما مطرح شده قطعاً اتفاق مثبتی است و اگر این جنبش‌ها به تصویب قوانینی محکم بینجامد می‌توان به بهتر شدن وضعیت امیدوار بود. قراردادهای کاری باید مشخص باشند و کارفرماها هم باید در قرارداد تعهداتی بدهند که به آن پایبند باشند. با وجود نگاهی جدی به این مسئله می‌توان به کمتر شدن معضل خشونت علیه زنان و تعرضات جنسی امیدوار بود.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «ستایش 3» در ادامه اظهاراتش تأکید کرد: سالیان سال است که در سینما و تلویزیون مشغول کار هستم و به اعتقاد من در گذشته این معضل در سینما بیشتر بود و به لطف پر رنگ شدن فضای مجازی در زندگی افراد و جامعه میزان تعارضات جنسی و خشونت علیه زنان در عرصه سینما کمتر شد چرا که افشاگری‌ها در این فضا توانست بسیاری از افراد سوءاستفاده‌گر را مجاب کند که این کار را انجام ندهند و در واقع جسارت انجام این کار را نداشته باشند چرا که باید در فضای مجازی پاسخگوی رفتارشان می‌شدند. به همین جهت بیان این موضوع از سوی سینماگران زن بیش از پیش می‌تواند منجر به کمتر شدن این معضل بزرگ شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر