زیر گرفتن | زیر گرفتن دانش آموزان

زیر گرفتن دانش آموزان دختر توسط یک معلم زن + جزئیات

دانش آموزان دختر مقطع متوسطه بر اثر زیر گرفتن خودروی معلم این واحد آموزشی مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

حوادث
ویکی گردی:

ماجرای زیر گرفتن دانش آموزان دختر توسط یک معلم زن چه بود؟ رئیس آموزش و پرورش شهریار اعلام کرد: چهار تا از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه در مدرسه فاز یک اندیشه بر اثر زیر گرفتن خودروی معلم این واحد آموزشی مصدوم و روانه بیمارستان شدند. جزئیات بیشتر در خصوص ماجرای زیر گرفتن دانش آموزان را در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید.

محمد اکرمی روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: صبح امروز شنبه هشتم مهرماه دانش آموزان دبیرستان دخترانه کوثر در فاز یک اندیشه، خیابان ارغوان نهم، هنگام مراسم صبحگاهی شاهد حادثه ای تلخ بودند، یکی از معلمان خانم سوار بر خودرو شاسی بلند وارد مدرسه و به دلایلی که هنوز مشخص نیست وارد صف دانش آموزان می شود.

سفر عجیب یک مرد با جسد همسرش! | ماجرای هولناک قتل همسر

وی اظهار داشت: با مراجعه این معلم به کلانتری، علت حادثه از سوی مراجع ذیصلاح در دست بررسی است.

وزارت آموزش و پرورش : علت حادثه خطای سهوی است

وزارت آموزش و پرورش روز شنبه نیز در اطلاعیه اعلام کرد: در پی مصدومیت چهار نفر از دانش‌آموزان آموزشگاه کوثر در اندیشه‌ شهریار، آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران، علت این حادثه را خطای سهوی دانست و اعلام کرد: صبح امروز هشتم مهرماه ۱۴۰۲ همزمان با مراسم صبحگاه آموزشگاه کوثر واقع در فاز ۱ شهر اندیشه، همکار فرهنگی که با وسیله نقلیه شخصی به مدرسه آمده بود، به دلیل ناتوانی در کنترل اتومبیل اتومات خود، باعث بروز حادثه برای چهار نفر از دانش‌آموزان این مدرسه شد.

این اطلاعیه می افزاید: ۲ نفر از دانش‌آموزان به بیمارستان تامین اجتماعی شهریار و ۲ دانش‌آموز نیز به بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار منتقل شده‌اند.

در بخش پایانی این اطلاعیه آمده است حال عمومی دانش‌آموزان مساعد گزارش شده و جهت اطمینان بیشتر، آزمایشات تکمیلی در حال انجام است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • .....

    یعنی چی که سهوی بوده؟؟؟کسی که نمیتونه سوار خودرو اتومات بشه برای چی سوار میشه؟؟؟

  • علی

    اخراجش کنید .