هودی | ست کردن هودی

هودی رو با چی ست کنیم؟ + عکس

دراین مطلب از سایت ویکی گردی با آموزش ست کردن هودی با ما همراه باشید.

هودی
ویکی گردی:

هودی ها از آن دسته لباس هایی هستند که به طور عمده در فصل های بهار، پاییز و زمستان به کار می آیند و به دلیل سادگی و آزاد بودن در تن، طرفداران زیادی دارد . در طراحی و دوخت هودی ها معمولا از دو پارچه دورس و تو کرکی استفاده می شود که اولی برای بهار و پاییز و دومی برای فصل زمستان کاربرد بیشتری دارد. اما سوال اینجاست که با هودی چی بپوشیم و چه لباس هایی با هودی مناسب است .

اگرچه هودی ها جز لباس هایی هستند که به مخاطبان خود ظاهری غیررسمی و کژوال می بخشند، اما نباید فراموش کنید که این موضوع نمی تواند باعث شود تا شما بتوانید هر لباس غیررسمی ای  را با هودی ست کنید.

پاییز این استایل ها غوغا می کنن + عکس

ایده های ست کردن هودی

در ادامه به بایدها و نبایدهای پوشیدن هودی می‌پردازیم :

    با هودی کلاه دار، کلاه بافت نپوشید:

یکی از اشتباهات رایجی که افراد در هنگام پوشیدن هودی ممکن است مرتکب شوند، استفاده از کلاه بافت در کنار هودی های کلاه دار است.توجه داشته باشید که شما تنها در صورتی می توانید با هودی کلاه دار، کلاه بپوشید که از کلاه های ورزشی کپ یا کلاه های پارچه ای استفاده کنید.

 ایده استایل با لباس های پاییزی + عکس

    هودی را متناسب با سایز خود انتخاب کنید

یکی از ویژگی های هودی، آزاد بودن آن است که می توان از آن به عنوان لباسی فری سایز یاد کرد.هودی های مخصوص بانوان معمولا در سه سایز کوچک،‌ متوسط و بزرگ گرید بندی می شوند و با همین سایز معمولا پاسخگوی نیاز سایزهای 36 تا 48 هستند.

اما توجه داشته باشید که در انتخاب این نوع لباس ها هم لازم است که به انتخاب سایز متناسب با اندام خود دقت داشته باشید.هودی های بلند یا زیادی گشاد می تواند شما را شلخته و نامرتب جلوه دهد.

    هودی را هیچگاه داخل شلوار نکنید

یکی از اشتباهاتی که معمولا افراد مرتکب می شوند، ترکیب نادرست ظاهر لباس هایی است که به تن دارند.به عنوان مثال درست نیست که یک لباس کژوال را داخل شلوار یا دامن قرار دهید؛ بلکه باید حتما این دست لباس ها بر روی شلوار قرار بگیرند.در مورد هودی ها که این موضوع اهمیتی دو صد چندان خواهد داشت.

    روی هودی کت کلاسیک نپوشید

توجه داشته باشید که هیچگاه نمی توان یک لباس رسمی را در کنار یک لباس غیررسمی قرار داد.رعایت نکردن این موضوع می تواند ظاهر و استایل شما را بسیار نامرتب و به دور از سلیقه نشان دهد.کاپشن یا پافر در مقایسه با کت های کلاسیک انتخاب های بسیار بهتری برای ست کردن با هودی است.

جذاب ترین استایل پاییزی دخترانه جدید و شیک

    با هودی دامن کلوش نپوشید

یکی از شگردهایی که می تواند ظاهر شما را با وجود استفاده از لباس های غیر رسمی همچون هودی، تا حدودی نیمه رسمی کند، استفاده از دامن است.در انتخاب دامن توجه داشته باشید که تنها مجاز به استفاده از دامن های راسته و تنگ هستید و نمی تواند یک لباس آزاد مثل هودی را با یک دامن آزاد همانند دامن کلوش ست کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر