عکس های هتل اسپیناس پالاس | امکانات هتل اسپیناس تهران

معماری و دکوراسیون داخلی هتل اسپیناس پالاس تهران + عکس

هتل اسپیناس پالاس علاوه بر امکانات بی نظیر این هتل، معماری مدرن و مجلل هتل اسپیناس پالاس تهران، چشم انداز زیبایی را به ارمغان می آورد

عکس های هتل اسپیناس پالاس
ویکی گردی:

هتل اسپیناس پالاس تهران، علاوه بر خدمات متعدد و بی نظیری که ارائه می کند؛ از طراحی و دکوراسیون خوبی برخوردار است که حرفه ای بودن طراحان آن را نشان می دهد. این هتل هم از نظر معماری بیرونی و هم از نظر دکوراسیون داخلی، چشم انداز زیبایی را برای کسانی که آن را برای اقامت انتخاب می کنند؛ به وجود می آورد. معماری هتل اسپیناس پالاس تهران، ترکیبی از معماری مدرن و سنتی است که سلیقه همه سنین را در نظر می گیرد. اگر علاوه بر خدمات، زیبایی نیز برای شما مهم است، هتل اسپیناس پالاس تهران یک انتخاب مناسب و منحصر به فرد است.

 

معماری بیرونی هتل اسپیناس پالاس تهران

هتل اسپیناس پالاس تهران، معماری مدرن و ویژه ای دارد که هر نگاهی را به خود جذب می کند؛ اما این الهام از عصر معاصر، چشم انداز این هتل را از معماری باشکوه گذشته دور نکرده است. 400 واحد اقامتی این هتل به زیبایی در کنار یکدیگر طراحی شده اند.

هتل اسپیناس پالاس تهران

 

دکوراسیون داخلی هتل اسپیناس پالاس تهران

لابی این هتل با ستون ها، لوستر ها و سرامیک هایی تزئین شده است که بویی از مدرنیته می دهند. در کنار همه این تزئینات، مجمسه هایی از سربازان هخامنشی در لابی قرار گرفته اند که به خوبی تضاد بین طراحی نوین امروزی و سنتی را نشان می دهند. همچنین گچ بری های ظریف این هتل، زیبایی نمای داخلی آن را چند برابر می کند. تابلوی چهره های مشهور بر دیوار های هتل اسپیناس پالاس تهران نیز، ظاهر متفاوتی به دکوراسیون داخلی آن می بخشد.

هتل اسپیناس پالاس

چیدمان و دکوراسیون بخش های داخلی هتل اسپیناس پالاس تهران

بخش های متعدد داخلی هتل اسپیناس پالاس تهران، از دکوراسیون و چیدمان متفاوتی برخوردارند که نمای داخلی هتل را از یکنواختی خارج می کند. اتاق ها، سوئیت ها، سالن کنفرانس، تالار های پذیرایی و دیگر بخش های هتل اسپیناس پالاس، در عین شباهت پایه چیدمان، تفاوت هایی نیز با هم دارند.

 

طراحی اتاق ها و سوئیت های هتل اسپیناس پالاس تهران

چیدمان متفاوت اتاق ها و سوئیت های هتل اسپیناس پالاس تهران، هر سلیقه و سبکی را در انتخاب اقامتگاه پوشش می دهد. تزئینات اتاق ها و آراستگی چیدمان وسایل، فضای مناسب و راحتی را برای اقامت و استراحت مسافران فراهم کرده است. اتاق های رویال بالکن دار خانوادگی با فضای جا دار و منظره رشته کوه های البرز، طراحی مدرن سوئیت های جونیور و دکوراسیون ایرانی سوئیت های سیگنچر، همه و همه اقامت لذت بخشی را برای شما ایجاد می کنند. همچنین وسایل مجللی که در سوئیت رویال و سوئیت سیگنچر پالاس گرد هم آمده اند؛ شما را عمیقا تحت تاثیر قرار می دهند.

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

رستوران ها و کافی شاپ های هتل اسپیناس تهران

هتل اسپیناس پالاس تهران، دارای چندین رستوران و کافی شاپ است که هر کدام معماری  و طراحی منحصر به فرد خود را دارند. رستوران ها و کافی شاپ های این مجموعه که شامل رستوران لاتون، دبیا و کافی شاپ سان ست هستند؛ طراحی های مدرن و سنتی را در خود جای داده اند. 

هتل اسپیناس پالاس

 

هتل اسپیناس پالاس

تالار ها و سالن های همایش هتل اسپیناس پالاس تهران

هتل اسپیناس پالاس تهران علاوه بر مهارت بالایی که در طراحی خدمات رفاهی و امکانات خود دارد؛ توانایی خود را در دکوراسیون تالار ها و سالن کنفرانس هتل، به نمایش می گذارد. هتل اسپیناس پالاس تهران با فضای مناسب و زیبایی که به این مکان ها اختصاص داده است؛ انتظار ها را از یک هتل 5 ستاره برآورده می کند.

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر