نکات انتخاب اتاق در هتل | روش انتخاب اتاق مناسب در هتل

برای رزرو هتل کدوم طبقه ها رو انتخاب کنیم؟ | نظریه جالب یک مامور ویژه

تریسی والدر 44 ساله که به عنوان مامور ویژه پلیس فدرال ایالات متحده (اف بی آی) و افسر سیا فعالیت کرده نکاتی را درباره رزرو هتل به اشتراک گذاشته که در ادامه می توانید بخوانید.

رزرو هتل
ویکی گردی:

یکی از پلیس های فدرال اهل ایالات متحده در مورد رزرو هتل نکاتی رو گفته که لازمه بدونین. تریسی والدر 44 ساله که به عنوان مامور ویژه پلیس فدرال ایالات متحده (اف بی آی) و افسر سیا فعالیت کرده نکاتی را در مورد رزرو هتل به اشتراک می گذارد. مناصبی که او در آن مشغول به کار بوده این توانایی را به وی بخشیده تا سایرین را در مورد اهمیت اتخاذ تدابیر ایمنی اضافی به ویژه در طول ماموریت های خارج از کشور آگاه سازد. با ویکی گردی همرا باشید تا توضیحاتی بیشتری در مورد رزرو هتل از نظر تریسی والدر را بخوانید.

والدر که اکنون استاد عدالت کیفری ساکن دالاس است امنیت سفر را در اولویت قرار می دهد. او در سفرهای خانوادگی برای گم نکردن دختر 8 ساله اش یک دستبند ردیاب بر روی دست او قرار می دهد. علاوه بر این، او هنگام برنامه ریزی سفر هرگز به اجاره آپارتمان های خصوصی روی نمی آورد و به نگرانی در مورد سطح بالای خطر و غیر قابل پیش بی بودن آن گزینه برای مسافر اشاره می کند.

قوانین رزرو هتل با صیغه‌ نامه + توضیحات

زمانی که والدر تصمیم می گیرد در یک هتل اتاقی رزرو کند تنها اتاقی را در طبقه سوم تا ششم را رزرو می کند. او می گوید این کار را بدین خاطر انجام می دهد که معتقد است این اتاق ها تعادل و هم چنین دسترسی راحت به طبقه اصلی را در مواقع اضطراری فراهم می کنند و در عین حال فاصله ایمن را از مزاحمان احتمالی که ممکن است از طبقه همکف وارد شوند حفظ خواهند کرد. او می افزاید:"در مورد انتخاب اتاق در طبقه همکف دو ملاحظه کلیدی وجود دارد. نخست آن که آنجا نقطه ورودی است و به طور کلی ساده ترین گزینه برای افرادی است که سوء قصد دارند و هم چنین اغلب به معنای دسترسی به ساختمان از طریق طبقه اول به دلیل دسترسی به طبقات بالاست. در نتیجه طبقات ابتدایی و پایین ناایمن محسوب می شوند".  

او اشاره می کند زمانی که صحبت از خروج از ساختمان به میان می آید قرار گرفتن در طبقه بیستم یا بیست و یکم می تواند خروج را به میزان قابل توجهی دشوار سازد.

او هم چنین بر اهمیت دوبار قفل کردن در هنگام ورود به اتاق هتل تاکید می کند. او می گوید برای ایمنی بیش تر باید تحقیقی کامل در مورد مقصد سفرتان انجام دهید. تاکید او بر این است که هرگز آپارتمان های خصوصی را به دلیل خطرات ذاتی ای که دارند اجاره نکنید.

منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر