اقامتگاه های آلمان | اقامتگاه های عجیب آلمان

عجیب ترین اقامتگاه های آلمان | کدوم رو برای اقامت انتخاب می کنی؟ + عکس

تصاویری از اقامتگاه‌ های عجیب در آلمان که اقامت یک شب در آن با خاطراتی به اندازه هزار شب همراه است، را در ادامه ببینید.

آلمان
ویکی گردی:

در این اقامتگاه های عجیب آلمان رونق اگر نیست، صفا هست. تصاویری از اقامتگاه های عجیب آلمان که اقامت یک شب در آن با خاطراتی به اندازه هزار شب همراه است. با ویکی گردی همراه باشید تا شما را با اقامتگاه های عجیب آلمان معرفی کنیم.

 این زندان سابق که در سال ۱۸۶۸ ساخته شده و در شهر کایزرزلاترن قرار دارد، اکنون با ۵۶ اتاق و یک سوئیت به اقامتگاه گردشگران تبدیل شده است.

زندان

 سبد‌های ساحلی را می‌توان در آلمان در کنار دریا کرایه کرد. حالا سبد‌هایی هم به اندازه تخت خواب درست شده‌اند که می‌توان شب را در کنار ساحل و در هوای آزاد خوابید. سبد‌های ساحلی را می‌توان در آلمان در کنار دریا کرایه کرد. حالا سبد‌هایی هم به اندازه تخت خواب درست شده‌اند که می‌توان شب را در کنار ساحل و در هوای آزاد خوابید.

سبد ساحلی

 اگر هوا یاری کند می‌توان در پانسیون "کامریش" واقع در "بادلاسفه" شب را در بیرون از اتاق خوابید. صبحانه هم در تخت سرو می‌شود.

بادلاسفه

 کاربرد یک کارخانه قدیمی سازنده جاروبرقی با ۶۰۰ متر مربع زیربنا در محله "نوی کلن" در برلین تغییر یافته و با قرارگرفتن کمپینگ‌ها و کلبه‌های کوچکی در آن به اقامتگاه تبدیل شده است. قیمت؟ ۷۰ یورو در شب.

کارخانه

 لوله‌های بتونی با قطر ۲ متر و طول ۲ متر و ۶۰ سانتی‌متر در "برنه پارک" واقع در "جزیره امش". قیمت؟ "هرچقدر دوست داری پرداخت کن! "

لوله

 فانوس دریایی با ارتفاع ۲۲ متر که در سال ۱۹۳۸ در جزیره "اوزه‌دم" ساخته شده است، دربرگیرنده اتاق‌هایی گرد در سه طبقه است با چشم‌اندازی بی‌نظیر به سوی دریا.

فانوس

 در اوزلار واقع در ایالت نیدرزکسن می‌توان شب را در چادر درختی که در ارتفاع یک متر و نیم در بین سه درخت نصب شده، گذراند.

چادر دختی

 جرثقیل دریایی "گرایف" پس از ۷۰ سال کار در دریا بازنشسته شد و حالا در داخل آن اقامتگاهی برای شب‌گذرانی و استراحت گردشگران ساخته شده است.

جرثقیل درختی

 هتل درختی با برج در زولینگن که از طریق پله قابل دسترسی است.

خانه درختی

منبع: برترین ها
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر