قهرمانی هادی چوپان در انگلیس | هادی چوپان در آرنولد کلاسیک انگلیس

جشن قهرمانی هادی چوپان با آرنولد و رونی کولمن در انگلیس!

هادی چوپان در یک ماه توانست دو بار قهرمانی آرنولد کلاسیک را در آمریکا و انگلیس بدست آورد.

هادی چوپان
ویکی گردی:

هادی چوپان دو هفته قبل توانست مقام قهرمانی را در آرنولد کلاسیک آمریکا بدست آورد. هادی چوپان روز گذشته با حضور بر روی استیج آرنولد کلاسیک انگلیس، هم توانست مجددا مقام قهرمانی را بدست آورد. در ادامه در مورد قهرمانی تازه هادی چوپان بیشتر بخوانید.

دو هفته قبل بود که هادی چوپان برای اولین بار حضور روی استیج آرنولدکلاسیک آمریکا را تجربه کرد و توانست با ارائه ورژنی خیره کننده از خودش که به گفته خیلی از کارشناسان به مراتب بهتر از مسترالمپیای 2023 بود، به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

هادی چوپان

 

با توجه به فصل آماده سازی که گرگ پارسی طی کرده بود، او با نظر مربی‌اش هدف بعدی خود را استیج آرنولدکلاسیک انگلیس قرار داد. با وجود استرس و دردسرهای زیادی برای اخذ ویزا، هادی چوپان به این مسابقه رسید و بازهم رقیب اصلی خود را مثل دو هفته قبل سامسون داوودا، بدنساز نیجریه‌ای مقیم انگلیس می‌دانست.

با اینکه از شب گذشته که مرحله مقدماتی دسته اوپن به پایان رسیده بود، برخی گمانه زنی‌ها در خصوص احتمال پیروزی سامسون داوودا وجود داشت، اما امشب در فینال هادی چوپان با انرژی فوق العاده و بدنی فوق آماده روی استیج رفت و همه چشم‌ها را به خود خیره کرد.

هادی چوپان که حالا اعتماد به نفس فوق العاده‌ای دارد، قبلا بارها سامسون داوودا را شکست داده بود و این بار نیز همین ماجرا تکرار شد و گرگ پارسی توانست قهرمانی خود را در بریتانیا جشن بگیرد.

هادی چوپان

فوق ستاره بدنسازی ایران و جهان که حالا برای فتح دومین مسترالمپیای خود دورخیز کرده، بعد از کسب جایزه 300 هزار دلاری آرنولدکلاسیک آمریکا، در انگلستان نیز جایزه 150 هزار دلاری نفر اول دسته اوپن را از آن خود کرد.

اما اتفاق ویژه برای هادی چوپان جایی بود که او مدال و تندیس قهرمانی خود را از دست دو اسطوره بدنسازی جهان دریافت کرد. رونی کلمن که وضعیت جسمانی مناسبی هم ندارد و با عصا حرکت می‌کند، با حضور روی استیج مدال هادی را به او اهدا کرد و از سوی دیگر آرنولد هم مثل همیشه تندیسی که ویژه قهرمان مسابقات آرنولدکلاسیک است را به هادی چوپان تحویل داد.

هادی چوپان

این لحظه ویژه‌ای برای هادی چوپان بود و به نظر می‌رسید او نیز از قرار گرفتن در یک قاب سه نفره با آرنولد و رونی کلمن که روی همدیگر 15 قهرمانی در مسترالمپیا دارند، کاملا هیجان زده است.

منبع: ورزش۳
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر