بلیت قطار | تغییرات قیمت بلیت قطار | قیمت بلیت قطار

قیمت بلیت قطار در نوروز 1403 افزایش می یابد؟ + جزئیات

سخنگوی شرکت راه آهن در خصوص تغییرات بلیت قطار برای سال آینده توضیحاتی ارائه داد که در ادامه می توانید بخوانید.

قیمت بلیط قطار
ویکی گردی:

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جلال مختاری، مدیرکل روابط عمومی شرکت راه آهن در خصوص قیمت بلیت قطار گفت: قیمت بلیت قطار های نوروزی تغییر و یا  افزایشی نخواهد داشت و همانند اسفند ماه نحوه فروش اینترنتی خواهد بود به طوری که در ۴ ساعت ابتدایی فروش کاملا اینترنتی و بعد از آن به صورت اینترنتی و حضوری خواهد بود. در ادامه جزئیات بیشتری در خصوص قیمت بلیت قطار را بخوانید.

 با توجه به مشکلاتی که پیش از این در خصوص عدم چک کردن مشخصات مسافران با بلیت در قطار ایجاد شده بود از امروز تمامی کاربران و ماموران در ایستگاه های راه آهن موظف هستند که تمامی اطلاعات و مشخصات مسافران را با بلیت چک کنند.

به گفته وی، طبق قوانین و مقررات، همه مسافران قطار باید برای سوار شدن دارای بلیت مطابق با نام و نام خانوادگی خود باشند. بر این اساس مأموران کنترل بلیت موظف هستند با رؤیت کارت شناسایی معتبر از مسافر، نام فرد را با تصویر بلیت بررسی کرده و از ورود افراد با بلیت غیرمعتبر جلوگیری کنند.

او  توصیه کرد: به تمامی مسافران توصیه می شود که  برای جلوگیری از ایجاد مشکل در سفر خود، پیش از مراجعه به ایستگاه نسبت به منطبق بودن مشخصات درج شده روی بلیت با مشخصات خود  مطمئن شوند و تصویر بلیت را به همراه کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند.

مختاری یادآور شد: در صورتی که مشخصات و اطلاعات بلیت مطابق با مشخصات بر روی بلیت نباشد از ورود مسافران به داخل خطوط و قطار جلوگیری خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر