آموزش و پرورش | استخدام آموزش و پرورش | استخدام آموزش و پرورش 1402

استخدام آموزش و پرورش استان تهران آغاز شد + جزئیات

اگر مایل به استخدام در آموزش و پرورش استان تهران هستید این مقاله را تا انتها مطالع کنید.

آموزش و پرورش
ویکی گردی:

به نقل از ایسنا، آموزش و پرورش استان تهران استخدام می‌ کند! بنابر اظهارات مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در راستای جبران و تامین نیروی انسانی، امسال ۵۰۴۲ تن از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

مسعود بهرامی در نشست خبری صبح امروز که با عنوان بررسی دستاوردهای آموزشی و پرورشی شهرستان‌های استان برگزار شد، تعداد دانش‌آموزان در حال تحصیل مدارس دولتی و غیردولتی شهرستانهای استان تهران را بیش از یک میلیون و ۱۲۵ هزار تن برشمرد.

تمدید ثبت‌ نام سومین آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش + جزئیات

وی با بیان اینکه برای مقطع ابتدایی رویکرد آموزشی بازی محور تعریف شده که در این راستا طی یکسال گذشته پرجمعیت‌ترین مدارس هر منطقه که دو نوبته هستند را مجهز به بازی‌های آموزشی یا همان واقعیت مجازی( VR) کرده‌ایم افزود: برای اولین بار در تاریخ تاسیس اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، میانگین امتحان نهایی دانش‌آموزان بالاتر از میانگین کشوری شده است.

بهرامی در ادامه با اشاره به اجرای اردوهای راهیان پیشرفت، به ۲۰ مقصد اردویی اشاره کرد که برای این دانش‌آموزان شهرستانهای تهران برنامه‌ریزی شده است.

 مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در حوزه تربیت بدنی نیز به تجهیز بیش از ۹۷۰ اتاق سلامت در مدرسه‌ها اشاره کرد و ادامه داد:  در حوزه سوادآموزی نیز پیش از این رتبه ۲۴ را داشتیم اما امسال در ارزیابی وزارتخانه به رتبه ۷ در سواد آموزی رسیده‌ایم.

بهرامی از اخذ ۳۰۲ سند مالکیت در طول سال جاری خبر داد که ۱۲ ملک مولدسازی شده‌اند.

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

وی با تاکید بر اینکه در مهر ماه امسال ۷۳ فضای آموزشی جدید تحویل و ۱۰۹ پروژه عمرانی نیز در حال احداث است اظهار کرد: سرانه آموزشی شهرستان‌های استان تهران پیش از این ۳.۸ مترمربع بود که امروز به ۴.۷ متر مربع رسیده است. به جز مصوبات سفر رئیس جمهور، تمام مدارس جدید التاسیس با مشارکت خیرین ساخته شده است.

بهرامی میانگین تراکم جمعیت در کلاس‌های درس شهرستان‌های استان تهران را ۳۱.۸۴ دانش‌آموز اعلام کرد که الاتر از میانگین کشوری است.

منبع: ایسنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر